View Single Post
Staro 14.06.2012., 17:16   #11
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,982
Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova
Burnout je Burnout, ne NFS, a i neznam kakve sad te igre uopće imaju veze, osim što ih su obje napravljene od strane Criteriona

Niti je NFS simulacija niti se marketinški prodaje kao simulacija, tak da ono, ne kužim di je frka, još od Hot Pursuit 2 koji je izašao prije 10 godina je tako, pa i svaki NFS od onda bio je "no dmg" pa ne vidim problem ako bi bio i ovaj

Ako želiš igrat tavke igre probaj Juiced, Midnight Club i sl.

OT : ja se nadam da će bit igra dobra kao i original, imho MW je meni najbolji NFS
Imaju veze pod Criterionom. U Burnoutu imas cijeli grad i okolicu za voznju, imas stvarno dosta auta i svi su primjetno razliciti po FWD, RWD i 4x4 pogonu. Takodjer ima razlike i tezina auta na njihovo lezanje. Osjecaj boosta, drifta i upravljivosti je opcenito debelo bolji nego na NFS HP2(010). Ako zakacis auto koje je parkirano ili zid zgnjecis se ko muha.

HP ima auta koja fino izgledaju u meniju, na cesti gotovo da nema razlike, neko cudno lezanje i upravljanje da imam osjecaj da vozim gliser a ne auto.
Boost se puni driftom, al gdje je to radilo u Burnoutu u HP je to totalno lose izvedeno. Ostecenja auta prakticno i nema, jer vlasnici tih marki ne zele da vide ostecenja na autu, pa nema ni dozvole za dmg.

Igre su vrlo slicne, i po sistemu jer su par stvari prebacili iz BPa i po mehanici, al je HP ispao sasvim prosjecan i nedoradjen.

Nije bitno jel boostas sa Veyronom na max speed kad te svaki policajac sustigne i prestigne, ocito stari squad car ima i snage i aerodinamike da uhvati preko 420km/h, a i djipovi i apsolutno svako drugi. Kao i u The Run-u. To navodno doprinosi non stop akciji, a u biti je sranje.
MW si mogao ostavit policiju debelo iza sebe i to sa normalnim autima tipa RX7 i Lotus, a ne monstrumima sa 700+ ks.

Shift1 i 2 su mi odlicni, al nazalost imam zajeb sa lagom u kontrolama radi usranog porta i deadzonea na tastaturi (go figure) jer igra racuna da je jos na xbox kontroleru. U shiftu si mogao zavrsit utrku sa 4 kotaca i pola kabine, a branici i tjelo je znalo otpast.

Takodjer sam igrao i uzivao u MW, i dan danas ga imam instaliranoga i volim tu i tamo napravit time attack na onoj 25km+ stazi (bez boosta). Al kao sta kazem, imam osjecaj da ce opet poglupit NFS do zalosti. I traileri za HP i Run su bili super, a konacni proizvod je bio osrednji.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote