View Single Post
Staro 05.06.2012., 00:35   #85
W.Digital
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: SB
Postovi: 173
Citiraj:
Autor tutix Pregled postova
Mislim da ne, ako ne nadoplatiš slijedećih 50 kuna u roku 30 dana, gubiš pravo taj mjesec na bonus ako sam dobro skužio. Pročitaj ove uvjete dobro.
Kad nadoplati bon od 50 kn dobiva 1000 sms-a i 1GB koji mu traju 30 dana.
Poslije tih 30 dana on moze kad god zeli ukucati bon od 50 kn i kad ga ukuca ide mu novi ciklus od 30 dana i novih 1000 sms-a i 1000 MB.
http://www.simpa.hr/promocije2.asp

Samo ne treba mjesati obicnu Simpa tarifu i sad ovu novu Prejaku, drugacije su.

Nema nikakvih glupih caka kao kod tomata da MORA imati 50 kn na racunu i nepotrosen promet se prebacuje u novi mjesec, ne moze biti bolje.

Takodje tmobile ima jos jednu pogodnost, ako prenes broj u njihovu mrezu onda se svaki ukucani bon udvostrucuje, znaci kupis bon od 50 kn i dobijes jos 50 kn.

Ja sam isto dosta kalkulirao koju mrezu odobrati i odlucio se za tmobile bonove, tarifa Pricaj posto mi ne trebaju megabajti.
Moram reci da zaboravim kad ukucam bon, to nemos potrosit, istina ja ni ne visim na telefonu satima.

I ne znam zasto se neki zamaraju s time sto neka tarifa traje samo par mjeseci ili godinu dana, pa za 1 godinu ce se pojaviti jos 150 povoljnijih i boljih tarifa, svaki tjedan neka mreze izbacuje nesto novo i jeftinije.

Zadnje izmijenjeno od: W.Digital. 05.06.2012. u 00:42.
W.Digital je offline   Reply With Quote