Tema: Diablo 3
View Single Post
Staro 27.05.2012., 17:55   #2113
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,891
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Da, nema problema na normalu pa i nightmareu sa bilo kojim likom.. Hell je težak jedino kad naletis na elite enemije i vrlo je teško doći do bossova. Dok je sam boss opet lagan i moze ga se ubiti bez veće borbe.. (govorim o barbaru)
Čini mi se da ce barbar doći do izraza na lev60, kad je konačno moguće kupiti/dobiti pošteno oružje i opremu.
Monk ima mantre, barbar ima war cry.. Placemo obadvojica kad naletimo na elitu..

Sve u svemu igra mi je genijalna.. i igrat cu ju godinama.. Idući lik Demon Hunter, da se malo odmorim. Umorio me barbar..
Apsulutno. Na 3 sam actu, hell i svi ovi zamagijani enemiji su "pain in the ass" za unistit. Barbar (moj je lev 58) je u daleko najgoroj mogucoj poziciji, pogotovo kad pocnu ispustat toksikalije, vatrene tragove i sl. i cini mi se da je 10 levela slabiji od ostalih. Vec me pocinju lagano umarat te dugotrajne borbe sa leitom i sav sam sretan kad naletim da hordu obicnih i pocnem ih posteno cekicarit. Za sad su mi i oklopi i gemovi naklonjeni prema viltalityiju, manje prema armoru. Nisam ni probao suprotno. Tek sam na levelu 58 naletio na posteni sword 300+ sa socketom i 5 dodatnih stavki. Imam par zgodnih viska pa kome treba, dam ih za sicu.
btw. sync. duo jakih barabara moze bit jako dobra kombinacija ako se drze blizu i napadaju iste neprijatelje, brze umru, extra helth itd. Za sad najzabavnija komb. za igranje.
Slobodno ukljucite, ambient occlusion i 2 xtrsaa ili vise u driveru ak su malo jace Nvidije u kompu..

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 27.05.2012. u 18:03.
MAGARAC je offline   Reply With Quote