View Single Post
Staro 22.02.2012., 22:51   #232
studenac
ludjak
 
studenac's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 257
Citiraj:
Autor studenac Pregled postova
Pozdrav svima!
Molio bih pomoć, ukoliko netko zna. Imam problem sa svojom Ati 6870. Naime, trazim neki dobar program za konverziju videa iz razlicitih formata u razlicite, ALI da moze koristiti i GPU, znaci kao kod Nvidije sto ima CUDA, tako ATi navodno ima APP, apgrejdano do ati streama.
ali koji god program instaliram a da podrzava gpu, niti jedan mi ne zeli koristiti gpu i samo koristi procesor. Xilisoft video converter je čak napisao da moram apgrejdati video driver za graficku i skinuti neki video codec nemam pojma, međutim driver je najnoviji i skinuo sam tocno taj video codec sto me trazi (xilisoft me direktno linka na download) ali svejedno NE radi! sve je apgrejdano. u CCC.exe sam ukljucio video conversion za graficku, restartao sve, svejedno gpu se ne koristi za konverziju videa. sat vremena videa 1,6 GB iz mkv u 700MB avi traje malo manje od pola sata, a navodno na njihovim stranicama pise da bi trebalo biti oko 10 minuta ili manje.
sto radim krivo, molim vas pomoc...grafa mi je hladna ko led a proc gori na 100% sve 4 jezgre i to sve josh skupa traje pola sata :/
hvala!
znaci kako mi je rečeno, postam podatke:

Citiraj:
Autor xtreme96 Pregled postova
Za pocetak napisi koji je tocno model i proizvodjac graficke i koji je ostatak konfiguracije. Napisi o kojem se operativnom sustavu radi.

Popuni opciju "Moj komp".
Model i proizvođač grafičke: XFX Radeon HD 6870, proc je Q9300, 3GB rama, SSD disk, win7 prof 64bit. jesam li nesto preskocio? aha da, maticna, nemam pojma, neka lijeva asusova...
nadam se da ce ovo pomoci da se moj problem rijesi...
imate li kakvih ideja?
hvala!

Zadnje izmijenjeno od: studenac. 22.02.2012. u 22:59.
studenac je offline   Reply With Quote