View Single Post
Staro 19.02.2012., 23:41   #9
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,707
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Bogati, ako si gledo spot od Aj si tu pedo ili kako vec, pitam ja tebe koliko si se puta uspio suzdrzati od orgazma.

Enivej, pusti Kennyja i njegove anarhisticko urotnicke spike - kad ce netko od ovih anonimusa nuditi 10% od Googletovog portfelja, onda mozemo pricati. Do tada, sve sto je iole povjerljivo, ionako ide samo oralnom predajom nedigiatalnim putem ili po dobrom starom principu "mozes vidjet samo iz moje ruke".
Kaj je najgore,nisam,čuo sm da su jebene cupi u spotu,al đaba to jer je sve plačeno.... ako oš pravu stvar za svršit,dođi u ACI marinu neku krajem 7. mjeseca i iznajmi brod makar na jedan dan,po mogucnosti jedrilicu,da što manje benge potrošiš

Anyway,ovaj drugi dio,na to se i odnosilo ovo s nesposobnim u evolucijskom poretku.....i zato bi bilo smiješno da nije žalosno vijdet hrpu nebitnih ljudi koji nas doje glupostima o privatnosti....ono,internet,odreko sam se privatnosti čim sam stisnuo connect na 14.400 modemu prvi put!


Google je neš bacao: PROČITAJTE;PROMJENA PRIVATNOSTI.....mozak mi je automatski rukom i mišem potražio gumb tipa: I DON'T CARE,ILL READ IT LATER,GET THE F*** OUT OF MY FACE i nastavio sam sa čitanjem maila.....zato i moj odgovor broj 1. u pollu
trouble je offline   Reply With Quote