View Single Post
Staro 25.01.2012., 14:32   #3075
azure
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 157
Citiraj:
Autor 2slim Pregled postova
eh ovako, imam opet pitanje, potpisao sam upravo ugovor na 24 mjeseca za o2tv surf+ uslugu, javili su mi telefonom da je to na mojoj adresi dostupno i da mogu iči potpisati ugovor, e sad me zanima, ja sam njima reko da ja telefon nemam, da imam kablove za adsl i telefon provučene do kuče tj. do one neke kutije na kuči (razvodna kutija vjerojatno, utičnice za telefon koliko ja znam nemam), sad me zanima hoće li meni ovi iz optime poslat neke ljude koji če to sve spojit ili šta, neče mi valjda poslat samo ruter i šta več ide za tv, resiver, štogod, zbunjen sam sada totalno, naravno ja potpisao ugovor umjesto da sam to sve pitao lijepo, glupan... ali po meni logično bi bilo da pošalju nekog ko če to sve pospajat jer zašto sam ondao potpisao ugovor na 24. mjeseca, jer u ugovoru stoji besplatan PRIKLJUČAK, što da nisam potpisao ugovor onda bi taj PRIKLJUČAK morao platiti 600kn optimi (čisto sumnjam da se spajanje rutera u utičnicu plača 600kn, znači vjerojatno je to taj priključak od te kutije u moju kuču)
Unutar tvoje kuće ili stana tehničar ne provlači instalacije i ne stavlja utičnice to je dužnost vlasnika kuće/zgrade. Priključak je spajanje telefonske linije na razvodnom stupiću a ne gore navedeno kabliranje privatnog posjeda. Ako je instalacije za 1 kunu tada dobivaš na kućnu adresu paket opreme a instalacija sa strane tehničara znači da će tehničar otvoriti kutiju, spojiti opremu na tel. utičnicu i podesiti opremu za net.
azure je offline   Reply With Quote