View Single Post
Staro 21.01.2012., 23:36   #3065
dejanbinladen
konjpjukter
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 934
gledam malu ovu temu pa da sam nesto napisem.

krajem 10 mjeseca 2011 godine zovem operatere da vidim gdje je najbolji omjer cijene i usluge, nisam pod ugovorm kod tcoma ni za telefon ni net.
Kaze gospodjica od optime o2 surf to vam je sad odlicno samo 169 kn itd. ja reko dobro kolko morma cekat do prvog spajanja znaci da imam sve i surfam, na sta ona odgovara 30 dana najvise, ajd reko malo cu odmorit od neta i iskljucio dsl kod tcoma da bi njima "pomogao" tj da bi islo sve brze.
DSL liniju sam dobio jucer znaci 20.01.2012. DA DA dobro ste procitali, ali to nije sve, nebi niti znao da su nakon tri i pol mjeseca pustili liniju da nisma drzo ruter od tcoma ukljucen skroz, nakon svakodnevnih zvanja i moljenja psovanja itd nazovem jucer i molim da mi daju login telefonski jer nisam niti primio jos papire niti mnjkihov ruter koji sam u ugovoru oznacio da zelim, dakle to je nakon 3 i po mjeseca, da bi mi prespajali na nekog drugog "strucnjaka" da bi nakraju nekako dali lozinku i user name, nakon cega sam od jucer ponovno online (nakon 3 i po mjeseca jos jednom).
Na upit kad cu dobiti ruter i opremu kaze neznamo ali mozemo vas prespojit opet kod nekog, reko netreba.
Danas na dva laptopa i jendom desktopu nemogu skinuti niti jedan fajl neke srednje velicine jer uvijek stane na random postotku, provjerno od rutera, firewala, svih zivih postavki al nema sanse timeout bude i tocka, 4 mb takodjer nemoguca misija jedva nekih 3,7mbita (kod tcoma imo cca 4,02).
jos samo da kazem da sam u tih dva tri mjeseca zvao barem jendom tjendo da pitam kad ce vise me ukljucit nakon cega je odgovor bio krajm ovog ili iduci tjedan i stalno tako, kad se javim opet ljut traze da ostavim kontakt broj makar je tvrda otiskan na ugovoru kao kontakt, naon cega niti JEDNOM me niko nije nazvao i kad to napomenem opet viuc ostavite broj i prica u krug.
U ponedjeljak prijavljujem smetnju pa cu vidit.
Znam da je cijena povoljna ali ako nemate zivaca ostanite kod T-Hitlera

Uff sry na dugackom al moro sam ispuhat se.

zivili
dejanbinladen je offline   Reply With Quote