Tema: Automobili
View Single Post
Staro 01.11.2011., 13:51   #1136
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,224
Citiraj:
Autor komer Pregled postova
Proslo je mjesec dana
Ti ko da nisi na 15 foruma o automobilima....
Mogao si pitat i na ph i na fcf-u....
Ti nađeš ovdje o automobilima raspravljati -.-

Wolv ti je napisao lijepo, ne znam ko ti je napunio glavu glupostima:
- 90 dana se čuvaju registarske pločice
- 3 godine OD ZADNJEG DANA ISTEKA zadnje police osiguranja koju si radio na svoje ime za svoj automobil ti vrijedi tvoj stečeni bonus. Da pojednostavim, ako si zadnju policu za coupea radio npr. 1.10.2010., istek police je 1.10.2011., bonus sa te police ti vrijedi do 1.10.2014.-e.
- kada prenosiš bonus na drugi/novi automobil u svom vlasništvu, pri izradi nove police osiguranja potrebna ti je kopija te stare police(zadnje) i kopija kupoprodajnog ugovora ili kopija odjavljene prometne dozvole od tog auta za koji je rađena ta zadnja polica ao.

Ak te još nešto zanima, pitaj, bolje neg da se lupetaju gluposti.

Što se tiče tvog izbora za kupnju, kruške i jabuke jesu, i kupnja bilo čega od toga je lutrija, jer je održavanje za ijednog od toga najmanje 2x skuplje (pa na dalje za pojedine navedene) od tvog coupea, tako da si kupi ono što ti se najviše sviđa, ali uz detaljnu provjeru povijesti dotičnog.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote