View Single Post
Staro 05.06.2011., 19:03   #15
Tejo.Hr
Premium
Moj komp
 
Tejo.Hr's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Selim se od sajta do sajta
Postovi: 179
@ Child of bodom

To sam si i ja razmišljao, ako mu stvarno prifali milimetar do dva. Za posuditi ga nemam, niti bi volio petljati svojim amaterskim rukama po tuđemu.
Čudno mi je recimo na Thermaltakeovim stranicama, piše da je kučište široko 190cm, pa da i sa matičnom i stranicama da ostane tako malo prostora. Kao što sam rekao mjerena je udaljenost od svjetlo plavih nosača za cooler gdje se vide 2 šarafa na prvoj slici, uključujući i debljinu tog plavog nosača (dakle to je nekoliko milimetara od same matične), pa do dijela gdje otprilike dolazi stranica kada sjednu, valjda sam dobro izmjerio? Brat je očitao da ima 16cm i koji milimetar više, tako da ako je dobro mjereno, još i stao Hyper.

@ Bojan
Hvala na preporuci. Dobio sam još par preporuka za taj cooler, a i cijenom i dimenzijama izgleda prihvatljivo.

Ne znam, treba se odlučiti, sada zapravo dvoumim. Cijenom bi još mogao uzeti Hypera, a ako sam dobro izmjerio onda bi još stao. Samo je stvar da li se isplati, pošto ne planiram OC, pretpostavljam da bi Katana radila dobar posao, a onda bi vjerojatno Hypea uzimao ako je osjetno tiši od nje.

A onda treba toga vraga i montirati, makar na netu imaju stvarno dobre prikaze kako ga metnut.
Tejo.Hr je offline   Reply With Quote