View Single Post
Staro 28.04.2011., 00:12   #136
Fantač
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 116
Citiraj:
Autor davidvilla Pregled postova
dobro napravio sam to al opet nesta sere....jel treba stiskat onu tipku iza modema za wlan kao ?
Gle, imao sam i ja tog Albis-a i isto sam imao problema sa WLAN-om i sa svim ostalim. Najbolje ti ih je nazvati i reći njima da ti to namjeste (vjerojatno neće moći). Broj ti je 062/101010.

Dok je na Speedtouch-u i Siemens-u sve radilo kako treba na bilo kojoj vrsti zaštite (Xperia X10 i Nokia 5800 XM), a na Albis-u ne. Te sam ih zvao zbog toga, pa su malo srali da oni to ne podržavaju, bla bla. Ako ti kažu da to ne podržavaju reci im da imaš uređaj koji podržava wireless i navedene vrste zaštite i da je sa tvoje strane sve uredu.

Samo da znaš taj Albis je takvo smeće, da su ga već ukinuli, da svatko tko ga ima, ima nekih problema sa njim, možda ti nisi ni svjestan toga, ali dam se kladiti da ti svaki dan barem jednom pukne DSL. Tako da ako ih budeš zvao odmah pitaj koliko ti je puta prošli tjedan pukla veza i ako bude više puta reci da želiš novi uređaj i traži Siemens-a. Vjerojatno ti neće ni namjestiti ovo i vjerojatno ti neće ni htjeti zamjeniti uređaj, to najviše ovisi koliko kaniš biti uporan.

Jer ni sa Speedtouch-om ni sa Siemens-om ne bi bilo ovakvih problema, ukucao bi lozinku i radilo bi sve kako treba.
Fantač je offline   Reply With Quote