Tema: Dobra klima
View Single Post
Staro 06.03.2011., 10:01   #399
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,105
Citiraj:
Autor Salamander Pregled postova
Dosta već gledam koju klimu da uzmem i izbor sam suzio na:
Naredo si popis odluke po finesi top modela. Time je i izbor upravo takav > cista finesa. Jesu li sva tri imena uredno pokrivena u tvom gradu? Jer to bi te najvise trebalo pribliziti odluci kojeg uzeti. Takodjer odgovor na pitanje sezonskog koristenja ili vise od toga. Posteni mestar bi te u slucaju sezonskog, vjerojatno nagovorio i na manje zvucna imena. Posebno ako za njih ima najbolje uvjete. Ali dobro.

Moj izbor je Toshiba, ali s ovim modelima ti zapravo izadje na isto. Mitsubishi vanjska ce vjerojatno biti (po praksi zadnje dvije serije) neznatno tisa od ostalih. Ali mislim na pola, ili decibel plafon razlike naspram Toshibe.

Neovisno o pitanju, Mitsubajši je konacno usminkao daljinski a i same Krigle su trenutno najsexipilnije dekorom. Uzmi klimu koju ces najbolje moci odzavati u svom gradu! Svake godine ces ih zvati i to ne smijes zanemariti. Na sve ostalo ti je odgovor potvrdan.

Na tvom mjestu bih pitao Robija i ekipu za najbolju preporuku izvodjaca u tvom gradu. I od tuda bi krenuo finalnom odlukom. Napravi izvid i onda lako listas kataloge i donosis informiranije odluke.

...
__________________




>>>> PCE kante 2012 <<





>>>>>>>>> PCE & ostalo <<<<<




>>>>>>> Što sam Slušao? <<<<<<

>>>>> Gimnastika za Okulare & LCD Addendum<<<<

>>>>> P o s t ... M j e s e c a <<<<


______________________________






Zadnje izmijenjeno od: Visage. 06.03.2011. u 10:07. Razlog: krezubi link pozabio
Visage je offline   Reply With Quote