View Single Post
Staro 27.11.2010., 18:31   #99
Tomtam
Magnum P.I.
Moj komp
 
Tomtam's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Belišće
Postovi: 758
Hm, imao sam u zadnje cca. 2 godine prilike ugraditi i raditi sa nekoliko (4-5) LC powera. I to su bili ugl slabiji modeli. Ne sjećam se onih prvih dobro; Taurus 500W ili tako nešto (taj još radi kod kolege u kompu). I da osim što ni jedno nije pokazalo niti jedan problem za sad, primjetio sam izuzetno tih rad. Npr. OVO je nečujno (slika ne odgovara), vjerujte, jer sam svojevremeno bio dosta opterećen bukom računala. I stvarno sam se iznenadio. Ja bih LC power bez straha ugrađivao u jeftinija i manje zahtjevna računala. One puno jače modele nisam imao prilike isprobavati jer mi je za većinu konfiguracija odgovarao uvijek povoljan kvalitetan i jak CX400 (sad treba naći dobru price/performance zamjenu), a u novije vrijeme i kod većih potrošaća ss 520/620GB.

@Romano.Cule

Meni se čini da imaš ozbiljnih problema s mrežom kad ti toliko rikavaju napajanja općenito, napose LC power, i zašto si ustrajao kupovati LC nakon što ti je prvo iznenada puklo? Ja znam da ja nebih. Ja sam imao pozitivna iskustva i nastavio kupovati LC iako je svojevremeno bilo ok napajanja kao što su sharkoon, fortron/gigabyte, chieftec po sličnim cjenama.

Zadnje izmijenjeno od: Tomtam. 27.11.2010. u 18:42.
Tomtam je offline   Reply With Quote