View Single Post
Staro 25.11.2010., 18:50   #323
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,895
Citiraj:
Autor b.b. Pregled postova
@zwer: pošto si je platio ako nije tajna
Mislis na moj HM Aeron? 4800 kn + PDV. U Tapo-u i nekoj drugoj firmi, ne sjecam se imena, su za isti model trazili ~6900 kn + PDV unaprijed sa rokom isporuke 2 mjeseca.

Odma i brzi dojam nakon 2+ mjeseca sjedenja... Bolova u ledjima 0, nema sanse da sjedis nepravilno u njemu, prisili me da se sjednem anatomski ispravno. Jedina mana je sto skuplja prasinu ko pas (vidi sliku) jer kroz ovu mrezu pada miljon malih vlakana sa obleke. Na ove kozne naslone za ruku se mogu oslonit sa punom tezinom i imam filing da bi izdrzale jos 50% moje tezine bez po muke (76 kg). Lumbalna podrska je podesiva samo po dubini i moram priznat da mi ne fali podesivost po visini jer mi stolac savrseno odgovara po velicini (medium model, ima jos mislim 20ak posto veci). Boja je grafit/mat crna, hidraulika radi ko prvi dan, stanga se nije savinula od ljuljanja (nema promjene nagiba kad se vrtim oko svoje osi). Da se podesit na fiksirani nagib ili slobodan da se moze ljuljat (ljuljanje je za filmove , fiksni nagib za programiranje ). Nula znojenja, plus ljubiteljima nezdrave prehrane je utjeha da mogu prdnut ko bomba a da nis ne ostane u spuzvi stolca - spuzve nema! Lufta ko bog! Najboljih "previse love" koje sam spi_kao.

Pito me frend kaj ce mi stolac radit kad se stalno zaposlim 8-17h... naravno da ide samnom na posao
__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote