View Single Post
Staro 12.11.2010., 21:48   #217
Prolega
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 98
Citiraj:
Autor alengrosevic Pregled postova
da li bi ti kupio mis koji je ispipavan od 100-injak ljudi? vjerojantno nemaju puno kupaca tih skupih miseva u Osijeku, pa im se niti ne isplati otvarati i izlagati tako skup mis. Ja ih razumijem totalno. S druge strane u Zagrebu ih prodaju puno vise nego u Osijeku pa otvore izlozbeni, da namame kupce. Otvoriti 1 mis na 150-200 prodanih nije problem, zadnjeg dajes jeftinije i svi sretni. Otvoriti 1 mis da ih se proda 3 kom, totalno neisplativo.

Moja preporuka za misa bi bila G500, odlican mis koji me odusevio nakon G9, G9x, G5, MX518, Lachesisa, Microsoftovog intelii explorera 3 itd...
Znači ako otvorim trgovinu cipelama, neću dati ljudima da isprobaju cipele jer su iz Osijeka i ne znam baš hoće li kupiti, nego ako hoće kupiti neka kupe u kutiji. OMG pa i jedna ozbiljnija firma, a HG spot se smatra ozbiljnom, trebali bi ići na ruku kupcu pa i u Zanzibaru ako misle nešto prodati. Takvim načinom rada neka, što se mene tiče, kupe prnje iz Osijeka i tornjaju se tamo odakle su došli. Takvi mi zbilja ne trebaju. A živo me zanima kako si ti kupio svoj miš, jesi li ga isprobao ili si samo vjerovao nekome na riječ kako je miš OK? Prema tome, ako razumiješ te "poslovnjake" razumi onda i krajnjeg korisnika.
Ne, ne bih kupio miš koji je ispipavalo 100 ljudi niti sam mislio da istoga prodaju. Neka to bude izložbeni primjerak, pa ako ga i ne mogu prodati u Osijeku, kako ti kažeš, sigurno će u Zagrebu. A danas ako misliš nešto zaraditi, moraš nešto i uložiti. Ja nisam tražio da mi upale HDD da vidim kako radi već da otvore hebenu kutiju da vidim kako miš leži u ruci, što je među najbitnijim elemntima prilikom kupnje. Osim toga ako i ima 100 ljudi koji bi ga ispipavali, tada bi ih bilo barem 10 koji biga kupili od tih 100 što znači da bi im se isplatilo...pa ne organiziraju se valjda busevi po školama da idu isprobavati GX9 ili bilo koji drugi?!

Zadnje izmijenjeno od: Prolega. 12.11.2010. u 21:55. Razlog: dodatak
Prolega je offline   Reply With Quote