View Single Post
Staro 15.09.2010., 14:58   #305
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,895
Nije problem napraviti udoban stolac koliko udoban stolac koji se nece:
- rasklimati
- deformirati
- pokvarit dizalica
- imat kotace koji drapaju parket ko beba zvecku
- usmrdit i(li) upalačinkit spuzva
- poderat tkanina nakon x mjeseci
- puknut na zglobovima

Do sada sam prosao 4 stolca, cijenovni rang od 300 do 1200 kuna, sve se to raspadalo, poderalo, otisla hidraulika u k...c, otpadali kotaci, itd. Da ne pricam o mirisu nakon dva ljeta znojenja guzice (tusiram se 2-3x dnevno ljeti, da ne bi bilo pametnjakovica ).

I mislim da sam danas 99% sredio HM Aeron napokon, morao doslovno radit magiju da ga platim i dobijem odma, jer ni Tapo, ni Laurus whatever nisu sposobni prodat nesto normalne cijene i s normalnom isporukom. U Tapo sam isao danas OPET, pitao zasto mi nisu ni nakon 1.5 mjesec poslali ponudu, tip nema pojma o cem pricam, naravno nije bilo lika koji je radio kad sam bio tamo zadnji put. Zatim otisao u showroom od one firme Laurus nesto (net, obrt, bo?) - radno vrijeme 8-16h, nigdje nikog, zakljucano i rolete spustene. Znam, na webu pise da se najavim, al' nemam namjeru kupit nesto, platit unaprijed, od firme koja nema normalni ured i showroom i slicno. A i site im je radio Susjedov Mali™ za kikiriki, pa mi se ni ne cine pretjerano ozbiljni. Takvima ne dajem tolike pare.

Da bi na kraju preko Bratica Sestricnine Kceri™ uspio sredit kombinaciju. I dobit cijenu smijesno malu u odnosu na Tapo, Laurus i ekipu.

Dojmovi krajem tjedna ako sve prodje ok
__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote