pozdrav opet svima.
imam problem sa netom, a to je da mi svi streaming site.ovi štekaju. bio to youtube, megavideo ili neki drugi. kada skidam torrente ili sa rapida i megauploada ide full brzinom, oko 450-480 KB/s, ali kad treba streamati onda umire, sto puta radi buffering na filmiću od 5 minuta.
na net idem preko susjede preko ceste, ima speedtouch router koji je 3 metra ispred ulaznih vrata od stana, i ja sam preko ceste (znaci kojih 30tak metara), stavio sam ap u kutiju i montirao na ogradu ispred kuce jer sam ja na katu gore i signal je gore slab, a tu di je sad je super signal i piše da je spojen na 54 mbita.
kabel od ap-a ide do drugog wifi routera koji onda emitira moju mrežu po stanu, i ja se laptopom spajam bežično na njega. ping do speedtoucha je 3 ms stalno, ponekad 5, upravo sam pingao. ima to kakve veze?
prilikom običnog browsanja nisam primijetio nekakvo štekanje.