View Single Post
Staro 19.08.2010., 13:33   #4
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
ma ja glupan u 3 ujutro sam na fejsu i odjedanput me pita za neku verifikaciju i ja ti idem ispuniti i kako nema tamo napočetku za odabrat croatia onda ideš na drugu opciju di ti ponudi prozor di upišeš svoj broj
ali meni je pisalo ono(+385) i ja reflexno napiso fixni broj nisam čito mala slova da baš mora biti mobilni i stisno ok on meni kaže da je na taj broj poslan cod a ja i sada reko glupane.... dobro budem ponovio to pa promijenim broj ali neće tamo kad bi me trebo pitat za broj on meni izbaci prozor da upišem taj code i stalno sam u petlji da me traži code i ima opcija
Never got your confirmation code? Let us know! i ako kliknem na to traži me da se loginam a nemogu a trebao bi preko tog linka njih kontakt i onda obajsnit stvar ali ništa samo se vrtim u krug.
našo sam pod help stranicom link di ih kontakt u vezi tog problema i sada i kanim zasipat mejlovima.
ja sam tvrdoglavo uporan da to riješim.

i btw nije mi pito 10 puta za broj nego jedanput i ko za vraga ja krivo unio ali glupo je što nemogu restartat setup pa ko tu koga.
izrada novog profila mi je zadnje.
pokušat ću raznim mejlovima možda njihov forum ako treba zvat ću ih mislim ono nudim lovu samo da to riješim što prije.

lud sam da nemaš pojma
kasper_sky je offline