View Single Post
Staro 06.07.2010., 20:18   #1918
Perki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: VG
Postovi: 775
Šit. A taman je danas dolar pao na "potrebnu" vrijednost. Čekam ovo njesra (pentax 50-135) iz Amerike već tri i pol mjeseca, nekak sam mislio da će dolar i ranije potonut.
Anyway, fala na informaciji.

EDIT
Sve po propisima. Zbog 86 kuna iznad 5 somova, carina me natjerala da radim JCD, odnosno angažiram špeditera da mi sve to napravi. Uzeo sam poštansku špediciju, čije su me usluge koštale 268,40Kn + još ovjera punomoći, carinski pregled i otprema dokaza prema carinarnici 59,60Kn. I još prije svega toga 9,50Kn za poziv da uopće dođem na carinu. Jasno, tu je i PDV.
U principu se nemam pravo bunit, i ne bunim se, sve je išlo relativno brzo , jedino je špediter na početku malo nešto siktao i frkao nosom, u smislu " zbog čega oni ljude zayebavaju...". Općenito sam stekao dojam da se baš i ne vole sa (pojedinim) carinici(a)ma.
__________________
Trust me - I know what I'm doing!

Zadnje izmijenjeno od: Perki. 07.07.2010. u 15:44. Razlog: nadopuna
Perki je offline   Reply With Quote