View Single Post
Staro 03.07.2010., 21:32   #8
newalss
Raindrops keep fallin'...
Moj komp
 
newalss's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Đakovo
Postovi: 826
Citiraj:
Autor LUKA. Pregled postova
(a za 2 para slusalica jos nisam razmisljo) [/I]
[/B]
Zašto je meni to palo na pamet:
Za igranje ćeš kad-tad trebati mikrofon. A naći gaming slušalice koje dobro sviraju i glazbu je, kako ljudi pričaju, traženje igle u plastu sijena.
Postoje te 5.1 iliti "kućno-kino-mi-na-glavi" gaming slušalice koje nemam pojma kako zvuče ali ovako na papiru valjda služe svrsi. Opet s druge strane, nisu za glazbu.
Za glazbu slušalice tipa Grado SR60 ili Sennheiser HD555 (ne znam šta slušaš; ako nekakvu moderniju glazbu onda biraj Senn) koje su u rangu 600-900 kn bi te sigurno zadovoljile. Ići na nešto skuplje...ako ih planiraš ubadati u ovi zvučnu ili Marantza a ne kakvo posebno slušaličko pojačalo, po meni nema puno smisla.
Ostaje ti svota za koju se, vjerujem, mogu kupiti dobre gaming slušalice.
Ili još bolje, ostaviš tu lovu u kasicu prasicu pa probaš sa ovim prvim igrati. Ako ti ne treba bolje od toga što čuješ troši lovu na nešto drugo...kamion karlovačkog ili štogod ti volja.
Ako nisi zadovoljan i trebaš mikrofon zaboravi kamion, popij jednu pivu i u potragu za drugim, gaming slušalicama. Koje da kupiš? Nemam pojma.
Naravno sve ovo trkeljam jer si spomenio 300 Ojra spremnih za trošenje. Lako je s tuđim ku...ovaj...parama gloginje mlatiti.
__________________
"I told my parents that when I grew up I wanted to be a musician.They said it had to be one or the other"
newalss je offline   Reply With Quote