View Single Post
Staro 18.06.2010., 09:21   #284
D-I-A-B-L-O
Bannija :D
Moj komp
 
D-I-A-B-L-O's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,098
Ako znate da niste krivi, obavezno žalba uz zahtjev za suočavanje sa policajcem koji vam je napisao kaznu.
Kad dođete pred sud, ako vam oni i dalje budu htjeli pisat kaznu, a vi ste uvjereni, tj. znate da niste skrivili prekršaj za koji vas se tereti, odbijte odmah tamo plaćanje kazne te tražite da se prekršajni postupak proslijedi višem prekršajnom sudu koji je u zagrebu, i čekajte poziv.
U većini slučajeva to ode i u zastaru, a u ostalim slučajevima opet većinu toga će vam oprostiti.
Jedino što je bitno je da potpišete, jer kazne su pravovaljane sa i bez potpisa, tako da odbijanjem potpisa samo radite protiv sebe.

Mene su jučer sjebali ovi iz t-coma sa plaćanjem parkinga putem sms-a.
Pošaljem poruku, dobijem izvješće da je poruka primljena, ali ne dobijem povratnu poruku sa pinom.
Naravno, pol sata nakon slanja poruke, izlazim od doktora i kazna pod šajbom.
Jutros u 2 mi dolazi poruka od parking automata ali u poruci hrpa ?? naopako.
Zovem parkcom oni me hladno odyebu da to nije njihov problem, nego od t-mobilea koji nije ispoštovao moj zahtjev za pružanjem usluge te da se obratim njima.
Zovem t-com, oni bacaju vrući kesten opet natrag prema parkcomu, i sad su mi toliko digli tlak da ću ovak pod temparaturom i sa upalom pluća ići u t-com i tražit da mi daju formular za prigovor na rad u kojem ću navesti da im slijedi privatna tužba ukoliko ne riješe problem izazvan njihovom krivicom.
__________________
D-I-A-B-L-O je offline   Reply With Quote