View Single Post
Staro 17.05.2010., 10:58   #21
dzeneral
Valar morghulis
Moj komp
 
dzeneral's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 280
Citiraj:
Autor m4x Pregled postova
mislim koga smetaju vibracije i glasnoća neka da preko tisuću ili dve kuna i neka šuti,a ne da prigovara

cm 690 II prima do 10 ventilatora,ima puno rupa i logično je da će se dosta čut ali to većini prosječnih korisnika ne smeta za ono šta sve dobiju od tog kućišta a to je: vanjski sata konektor,prostori za radijatore,mogućnost micanja prostora za diskove,puno ventilacije,rupa za stavljanje hladnjaka,dobra organizacija kablova,čvrsti lim,crno izvana/crno iznutra...and so on and so on
Kućišta koja ne vibriraju mogu se dobiti i za manje od tisuću kuna, samo što nemaju unutra mjesta ko CM 690, a objektivno masi usera ni ne treba toliko mjesta.

Ovo drugo što si ti nabrojao nema veze s prosječnim korisnikom, eventualno s prosječnim forumašom, a i to teško.
Mislim, koliko ljudi ima vodeno hlađenje, kome objektivno trebaju pomični kavezi za diskove, cable management i crna unutrašnjost je totalno nebitna za verziju kućišta bez pleksija. Ovo zadnje jedino dobro dođe ekipi da se vidi kak im je fensi komp kad stave slike u kejbljiving job
__________________
"The objective of war is not to die for your country, but to make the other bastard die for his."

Zadnje izmijenjeno od: dzeneral. 17.05.2010. u 11:06. Razlog: padeži+quote :D
dzeneral je offline