View Single Post
Staro 11.05.2010., 11:50   #3322
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,317
Citiraj:
Autor Sa_Stilom Pregled postova
Meni se ovo ne sviđa, ne želim da svaka budala zna gdje živim, kako izgledam itd... Ipak, to vidi whole world, radije dam nekom kad se nađem s njim, adminu, itd... nego da svi vide moje podatke.
ne svima, nego samo administratoria i/ili moderatorima. nikako javno, nisam niti ja za to .

Citiraj:
Autor blackened Pregled postova
Ja na poslu dnevno fotokopiram 50 osobnih. I sad zamisli da se nadje samo jedan čovjek, regan na više nickova, i sa svakim nickom druga osobna
i genijalno, prijavis se sa svojim pravim imenom, i sa laznjakom. kada dode vrijeme trgovine, opa, nemoj slati na ovo nego na drugo ime? ha, otkud sada to? mislim, ok zagreb kao velegrad i tu se odvija velika vecina trgovina (i tu nije problem toliki, recimo), ali kada saljes postom onda ces malo tesko zmuljati kada ti ja trebam uplatiti x kolicinu novca, a i ti poslati sa tudim imenom i tudim potpisom.
uvede se provjera, pitas samo admina da li je to i to adresa reganom prodavaca - nije, bananko i prijava (ako moze nekoj instituciji). opet se vracam na onih 5-10 kuna mjesecno, nebi bilo zilijun upita, ali barem ljudi nebi besplatno svaki put pogledali u podatke pojedinca za kojeg sumnjas da je prevarant .
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote