View Single Post
Staro 18.03.2010., 16:41   #359
CosmModius
Premium
Moj komp
 
CosmModius's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: uglavnom lose
Postovi: 85
ajde da se malo i ja ukljucim posto sam si nabavio p5w dh deluxe...
naime imam tu plocu ali jos je nisam koristio- doduse nabavio sam ju prije dva dana za jako malu lovu ali mi je glavni problem procesor- koji nemam za tu plocu..
planiram staviti na nju bilo koji quad, nije mi uopce bitno koji samo da nadjem neki ovdje na forumu tj. covjeka koji hoce mijenjati quad za neke moje komponente...to sve je navedeno u trznici a sada nije ni bitno, nego da se vratim na sljedece, svjestan sam da je tu plocu vec polako vrijeme pregazilo... naime u uputama pise da podrzava samo 65nm procove, na kutiji je naljepnica quad core ready, ali isto tako sam dosta nasao textova na netu i na aususovim sluzbenim stranicama da je asus bas za tu plocu napravio par verzija biosa i da u principu stabilno na toj ploci rade noviji 45nm quad procesori, sve je to meni lijepo za citanje, cak su i dali popis quadova koji kofol rade na toj ploci ali me zanima jel ima netko ovdje na forumu koji je bas to pokusao u praksi i dali mu je radilo sve stabilno i normalno?
__________________
I najškodljiviji čovjek možda je još uvijek najkorisniji od svih u pogledu održanja vrste; jer svojim djelovanjem on uzdržava u sebi ili u drugima nagone bez kojih bi ljudstvo već odavno bilo malaksalo i istrunulo.
CosmModius je offline   Reply With Quote