Tema: Hi-Fi
View Single Post
Staro 09.03.2010., 23:54   #3697
Flikoman
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zabok/ZG
Postovi: 899
Citiraj:
Autor Juan Pregled postova
Da, nemoš fulat ako moraš što prije kupiti? Po čemu zaključuješ da je duplo bolji od tog tvog gramofona.
Ne odgovaram nikog, no zanima me što vidite u tim gramofonima?
Gotovo sve što se nalazi na tom mediju se može naći i u digitaliziranom obliku, koji nije bolji, ali za 1000 kuna dobivaš bolji cd player nego gramofon, a staretinarnice sa medijima su već odavno krcate, osim rabljenim pločama, i rabljenim CDima.
Nadalje, ukoliko baš imaš neku zbirku od 100-200 dragih albuma, i ukoliko su ploče uščuvane, onda odvali par somova i kupi pošten gramofon, a ne nešto čeg se netko želi riješiti.
Jednostavno po iskustvima s neta koje sam pročitao. Fisher nikad nije bio ono, neka dobra konkurencija, naspram Technicsa.

Slažem se s tim što kažeš, al gramofon mi je više ono, gušt naspram CD playera. Za pošten gramofon se nema love, tako da su i ovakvi dobri, za početak.
Flikoman je offline   Reply With Quote