View Single Post
Staro 24.02.2010., 09:30   #82
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,317
jos jedan glas za linux, tj ubuntu. frend uskoro otvara kafic u kojem ce biti dvije surf masine (nikakvi zvucnici/slusalice), slozio mu 2 x socket A kantice. i sredio sve, i bubnuo ubuntu. i meni je isto bilo prvo manje-vise konkretnije suceljavanje sa linuxom, jedino sto mi nije bas sjela organizacija foldera. i kod instalacije nisam nikako uspio napraviti particije kako sam ja htio, nego automatski da iskoristi sav hard.......

nego, sto se tice drivera i updatea istih - ide sve automatski preko neta. spojis komp na net, upalis jednu-dvije opcije i sve se odradi automatski. isto sam jos umjesto FF-a stavio chrome, ide bez ikakve muke sve.

jedino ako ce se racunala itezivnije koristiti za druge poslove osim surfanja (bubnut cu - igranje, koristenje odredenih programa i slicno), onda ok za xp. inace ako je svrha cisti surf sa nekim gledanjem videa/audia, jedna AM3 konfica + linux = milina.

cisto primjera radi:

Asrock A785GMH/128M
AMD Athlon II X2 240
2GB Kingmax 800MHz
WD Caviar 320 GB WD3200AAKS
LG GH22NS
LC POWER Office Series 420W
Gigabyte GZ-KX1

LG Flatron W2243T 22"

Logitech Ultra Flat Keyboard
CANYON CNR-MSPACK1 Optički miš + podloga
CANYON CNR-HS4 Slušalice s mikrofonom
Genius zvučnici SP-J330


== 3575,89 kn.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote