View Single Post
Staro 22.11.2009., 22:08   #87
Zmaj000
Neradnik
Moj komp
 
Zmaj000's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Slav.Brod
Postovi: 1,267
Citiraj:
Autor Michel Pregled postova
Zar ova igra po trailerima ne izgleda kao nešto bolje od svih multija zajedno puta 2 ?

Međutim traileri su uvijek bili traileri, ali eto kad izađe prava pc beta onda ćemo vidjeti na čemu smo. Po svemu sam impresioniran osim po jednom sitnom detalju koji bi meni mogao potpuno uništiti gameplay. Ako bude , onako kako je gjurovski rekao, da sniper iz prvog hica ne ubija u torzo......... ćekat ćemo mi i kakav mod. (Iako bi u biti sapi ploće itekako izdržale jedan i više hitaca iz standardnih snipera ali nekako to smeta u igri)

@gjurovski : Molim te pogledaj par sitnica : Može li se hummerima i ostalim beštijama ako ih ima probušiti gume, može li se ubiti kroz staklo.... Da li metak prolazi kroz tanki zid..... tnx
Nasao beta key za plejku skinio demo igrao ... da snajp neubija jedino ak nije metak u vugla. Busiti gume nisam probao al ak se zakucas humerom u tenk mrtav si XD Metak prolazi kroz zid koliko mi se cini . I da mapa je preogromna . Kad dodjem na pola mape silazi se sa brda u grad. Onda fino sa tenkicem demoliram pola grada
Zmaj000 je offline   Reply With Quote