View Single Post
Staro 12.11.2009., 13:41   #1229
Mr.Ex.President
Torrent freek
 
Mr.Ex.President's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Split
Postovi: 3,940
Citiraj:
Autor Shadowww Pregled postova
Nedovoljno si dugo ukoliko ne cijeniš Zamundu. Tracker je prejak sa svojom ogromnom bazom torrenta neznam kolko puta većom od omg-hocu-inv-odma-sad TL-a.
Onog TLa za kojeg si tek dobio pozivnicu nekidan? Kad natučeš staža po 2,3 godine i u te 2,3 godine skupiš sve moguće trackere koji postoje i koji nešto vrijede, onda možemo pričat, a ne ovako, pogotovo ne ovako s visoka

Uostalom kad smo se TLa dotakli? Šta mu fali? Za razliku od drugih sajtova koji prečesto padaju, TL uglavnom radi 24/7, seedanje je takvo da i bez bonusa i svih ostalih đinđa se i s ovin našim jadnim brzinama odseeda recimo HD film do 1:1 za 3, 4 dana, dok divx vratiš isti dan. Šta si uopće tražio, a da nisi našao? Ja recimo iman širok izbor trackera, pa TL ne koristim skoro uopće, jer za muziku iman nešto bolje, za HDove iman nešto bolje, za .... ali iman prijatelja koji ima samo TL i lik uglavnon skida šta i ja, samo dok ja najnoviji film ili najnoviju igru skidam sa HDBits.orga ili BCG on to skida s TLa (da ne spominjem SCC koji taj film ili tu igru, nabavi prije TL, HDBitsa i BCGa skupa), tako da ne vidim problema s "malom" bazom, pogotovo jer ima masu ljudi koji imaju samo TL i ništa ima ne fali, a sam sam osobno par puta na TLu ( i Demanoidu) naša ono šta nisan naša na 10x vrijednijim i 100x cijenjenijim trackerima.

Uglavnon, da ne produbljujem raspravu jer mi nije cilj pamotovat ikome već samo "početnicima" ukazat na to, da se ostave bugara, rumunja i kineza, jer su "naši" sajtovi uglavnom ili identični ili bolji, te ih nitko neće jebat sa IPovima i sl. pizdarijama, dok ovi hoće, jer rumunji su ionako banirani na svim normalnim sajtovima, pa je normalno da osnivaju svoje i za dišpet baniraju sve ostale s njih. To je dakle savjet, nekoga ko je predugo u svijetu torrenta, pa znam šta pričam, ništa više, ništa manje. Ali bože moj, nek svak radi šta oće, meni ni iz džepa ni u džep
__________________

CPU: AMD Ryzen 5 1600X MHz - cooling: Corsair H100x
MBO: MSI B450 Gaming Plus
RAM: 2x 8 GB DDR4 G.SKILL 3000 MHz (Aegis F4-3000C16D-16GISB)
VGA: Asus GeForce 970 4 GB STRIX
HDD: SSD Kingston 256 GB [KC400] || Toshiba 3 TB [DT01ACA300]
Case: NZXT S340 - Rear exhaust 120mm - 7V
PSU: Corsair RM550X 550W


Periferija

LCD: HP ZR24w
Keyboard: Logitech Illuminated Keyboard
Mouse: Logitech G400
Gaming Wheel: Driving Force™ Pro
Sound: Genius SP-HF1201A
Printer: HP LaserJet 1020
Scanner: HP ScanJet 4300
Headphones: Philips SHC 2000
ADSL: Siemens Gigaset SX763 router [T-com Flat - 10/640]
Switch: D-Link DGS-1005A 5-port giga
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1



CPU: AMD X2 A4-5300 cooling: BOX
MBO: Gigabyte GA-F2A85XM-HD3
RAM: Kingmax 1x4GB DDR3, 1600 MHz CL9 [FLGF]
HDD: WD Green 2TB [WD20EZRX]
PSU: Antec SU380
Case: Antec NSK2400 (ispuh: 120mm - 5V)

TV: Samsung 43E450 @HDMI
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1
Remote: Logitech K230 + Logitech M180 mouse

LINK

Mr.Ex.President je offline   Reply With Quote