View Single Post
Staro 02.11.2009., 00:41   #156
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
A gle ono. Sve plastike ti se neminovno razjebu prije ili kasnije. pogovoto ako slozis nesto iole "ozbiljno". Stisni naglo kad bass lupi pauzu pa ces cut. Pa to se sve trese. Barem ja tak mislim, a i kog god da pitam, a ima ziku to veli. I potrsonja mi je otisla dosta gore, ali mozda je i zato sto je zahladilo. Zabvno je naprimjer kad ne cujes nista oko sebe. Neki dan barim malu u autu, ovo roka, nakon 2 ciklusa zelenog mi je doso pokucat lik iza mene koji je bio na prozor: "Gospon, dobar vam je komad, ali ono mogli bi krenut, ne". Na to se spremi. ne da ne cujes kad ti neko trubi, nego ne cujes nista. I voli zujat u usima.

E da i gepek mi je sluzbeno postao sank. Bogtemazo stalno se cuga kraj mog auta. Gepek gore, case van, jeger na policu i deri. Cajke fkors included

A dobar je chick magnet. Neki dan sam pokupio pred shambalom dve malicke. pazi scenu. Rokam ja neki shit unutra od zike, ono cuje se van i snimim dve male cekaju na stanici i bulje u mene. Pogledam ih, mala mahne, ja prozor dole. Jel zima ? A ono radje bi autom.

Strava je ta stvar u gepeku. Ko bi reko.
Fleks je offline   Reply With Quote