View Single Post
Staro 22.10.2009., 12:51   #66
Imagine
undercover
Moj komp
 
Imagine's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: HT
Postovi: 1,392
Citiraj:
Autor Roso Pregled postova
Evo, složio sam video vožnje. Nisu neki krugovi, u ligi sam vozio i 3 sekunde brže, ali opet je neloše:
To zoveš vožnjom ,ne znam ,meni to izgleda loše ...negdje ga ulječeš pa si na rubu da spašavaš živu glavu i ne možeš dovoljno rano na gas Al nije ni čudo kad više buljiš u volan i čemu služi koji botun nego gledaš stazu. Isto se meni desilo kad sam napustio 2 pedale a da spominjem šifter.
Ajme Matanoviću u koja si ga g***a uvalija

inače kad vidim to downšiftanje ...ko mitraljez . meni F1 s takvim volanima potpuno nezanimljiv...ne sječam se kad sam zadnji put pogledao utrku


ipak...

Citiraj:
Autor Roso Pregled postova
Eto, ako tko ima pitanja neka postavi, simulacija je rFactor.
Kad primaš goste da se to može osjetit pod rukama?

Ovako po viđenom izgleda mi da si mogao sebi olakšat neke stvari... Mislim mogao si uzet komad medijapana. Bilo bi ga puno lakše za obrađivat.
Uz to si mogao napravit kalup pa malo poliestera i napravit biznis , manufaktura i tako to..ograničena serija od xx komada. Mogao bi to dobro unovčit okružen pravim F1 sim zaluđenicima.
Čini mi se da je bila malo teža stvar postič identične rukohvate pošto su obli ...koristio si koju caku ili umjetnički princip :ruka,osječaj,oko?
Možda mi je promaklo ali pretpostavljam da je u igri je ona imitacija kože
jer bi se inače ruke znojile da je samo uobojano u crno...stavljao si još nešto dodatno ispod 'kože' ili je ona sama bila dovoljna ?

btw, očemo video s poštenom vožnjom
__________________
if you build it they will come
Imagine je offline   Reply With Quote