View Single Post
Staro 07.10.2009., 20:12   #171
Red Dwarf
Bajker s AMD-om na dresu
Moj komp
 
Red Dwarf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 960



Well, then, as it were, a number of "Jupiter", the plant was. There are any tools there, but personally I would go there to climb did not - stremno! Is that the warehouse "Jupiter", those from the edge


ko da govore u prispodobama...koliko sam skuzio sad su tulsi bice u nekom skladistu kad se popnes negdje...bice na neku rampu...


-->
a e...prijevod je ocito preko googler translatora

al nema veze...ajme ovi znanstvenici su neiscrpni bunar misija...u prvom nastavku koliko se sjecam kad si izvrsio sve njihove misije dobio si ono narancasto odjelo koje je bilo najbolje u igri...mozda je tako i u ovom

EDIT: a bice sam ja u pravu...najlakse kako prevesti onaj file s tekstovima je Ctrl+C i Ctrl+V u google translator i voila u trenu imate gotov prijevod...zato i nema smisla nista sto govore nego iz teksta hvatas natuknice tj kljucne riječi

evo u naletu inspiracije ovo su vam upute na engleskom za tools pronaći



Well, then, as it were, a number of "Jupiter", the plant was. There are any tools there, but personally I would go there to climb did not - stremno! Is that the warehouse "Jupiter", those from the edge


ko da govore u prispodobama...koliko sam skuzio sad su tulsi bice u nekom skladistu kad se popnes negdje...bice na neku rampu...



Zadnje izmijenjeno od: Red Dwarf. 07.10.2009. u 22:11.
Red Dwarf je offline   Reply With Quote