View Single Post
Staro 07.10.2009., 15:44   #162
Michel
Premium
Moj komp
 
Michel's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 1,279



Ako imaš 32k Ru možeš kupiti ono znanstveno odijelo u midsomeru ja mislim da se nalazi. Uglavnom gdje je onaj lik što ti dava misiju da pobiješ bloodsuckere u toj zgradi. A ja sam skupio samo 13k tako da mi ne pada na pamet obavljat questove da skupljam do 32 da bi kupio odijelo koje ima onako loš armor...... Raspitivaj se po toj zgradi i doznat ćeš ime nekog stalkera kojeg moraš nać koji je kao expert za takve stvari.
Nadam se da sam ti bar malo pomogao.


-->
Citiraj:
Autor veve Pregled postova
Kome da dam one preostale papire i dokumente od jupitera, dutyu ili freedomu? (ako ima to ikakve veze)
I gdje naci/kupiti taj suit da se moze ici u pripyat?
I ja sam tu stao. Nisam još obavio ali znam jedan način koji se meni izgleda ne isplati.




Ako imaš 32k Ru možeš kupiti ono znanstveno odijelo u midsomeru ja mislim da se nalazi. Uglavnom gdje je onaj lik što ti dava misiju da pobiješ bloodsuckere u toj zgradi. A ja sam skupio samo 13k tako da mi ne pada na pamet obavljat questove da skupljam do 32 da bi kupio odijelo koje ima onako loš armor...... Raspitivaj se po toj zgradi i doznat ćeš ime nekog stalkera kojeg moraš nać koji je kao expert za takve stvari.
Nadam se da sam ti bar malo pomogao.


__________________
S3 Trio 64 , Voodoo 2 , Kyro 3d , GeForce MX 440 SE , Radeon 9000Pro , 6600 GT , 9600 GT , 260GTX , 560GTX , 760GTX, 1060 GTX, 1080 GTX, 3080 RTX
Michel je offline   Reply With Quote