View Single Post
Staro 16.08.2009., 23:32   #315
makaza
Premium
Moj komp
 
makaza's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 226
..tnx.i bez razmišljanja bi to napravio samo da je komp za mene,ali pošto je za frenda i pri tome nov novcat direktno iz dučana te sve radi idealno osim te gluparije mislio sam da postoji neka fora u biosu da to riješi.on ovak i onak neće klokat,sumnjam da će uopće pogledat temperature u everestu,a ja bi se ubio kada bi flash prošao loše.

..btw.neću imenovat dučan i servis gdje su ga slagali(kod njih je prošao testiranje pa pretpostavljam i instalaciju windowsa i 3dmarka bar tak piše na dnu kučišta)ali koji su to frajeri za nevjerovat.očigledno je to da su to pokušali sakriti jer su u biosu promijenili sve živo i mrtvo da se prilikom posta ne uključi f1 već da samo proleti to javljanje greške uz masu drugih informaciju dok se računalo diže.pri tome su isključili masu super funkcionalnih stvari(koje nema svaka ploča)kao izvrsna regulacija ventova što je vrlo korisna stvar kod kučišta kao cm690 sa ona tri fana,express gate kojeg kada sam isprobao nisam mogao vjerovat da to funkcionira a i čini mi se da su bacili i overklok ali to je več nagađanje.

...sve u svemu ostaviti ću tako kako je osim ak me frend ne nazove i pita jel 117c ok(da mu kažem da je povjerovao bi)otfurat ću nazad do servisa pa nek oni flashaju do mile volje.još uvijek su dobrodošla bilo kakva mišljenja.tnx
makaza je offline   Reply With Quote