View Single Post
Staro 17.06.2009., 22:30   #7
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,430
Čovjeku trubite o Sonic Toweru a ne kužim uopče kak bi ga stavio na LGA1366, to je zastario cooler koji je ok za DulaCore Conroe i slične



Nego, FioPro što se tiće problematike, 100 stupnjeva je (ako se dobro sječam) na defaultnoj voltaži i7-ice pod Primeom poprilično standardna temperatura.

Sa i7 procesorom moraš kupovati i aftermarket cooler

Što se tiče montaže procesora i onog otpora - da dosta velik daje otpor poluga kojom se steže okvir oko procesora

>>Ovdje<< imaš temu o hladnjacima za intel procesore.

Nadalje, ako hočeš Scythe, bolje idi na Mugen II, cijena je 350, makar ni Kabuto nije loš izbor, mada moram priznati da su to po meni medijski prenapuhani cooleri koji u stvarnom životu cijenom jesu prihvatljivi ali performansama zaostaju.

ThermalRight Ultra 120 extreme je već godinama neprikosnovani kralj zračnog hlađenja, i radije bi dao 100 kn više (ako računaš vent i 1366 mounting kit) za klasu više
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote