View Single Post
Staro 02.04.2009., 07:54   #88
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,458
Ništa posebno zasad,eventualno pričekat 9.4 drivere i opet logično zaključit da se prelazak sa bilo koje serije 48xx ili GTX200 ne isplati. Ne znam šta svi briju na taj OC kad je to toliko subjektivna kategorija i ovisi kako o samoj kartici tako i o znanju i vještini korisnika da je potjera. Neće sigurno sve ići na 950mhz core,bez brige. Pogotovo uz ovo plastično smeće od coolera koji je isti valjda od 2900 kartica do sad.

2094kn nije baš malo,ali kako vidim po testovima,unutar 10% je sa 4870 1gb koje su po 1700kn,ili manje,tako da je cijena još uvijek malo napuhana. Treba uzeti u obzir da je tek stigla,ajde..

Preskačem ovu karticu,neću se ni truditi nabaviti iz čistog razloga što se opet pokazalo i dokazalo tradicionalno,a to je da ATi izbaci manjeviše super karticu, po manjeviše realnoj cijeni, uz tradicionalno nikakav ili veoma malen pomak performansi u driverima, i lošim hladnjacima. S druge strane,tu je točka dva. Manjeviše korektna cijena,pa ljudi kupe,stave neki aftermarket i opet prođu jeftinije nego oni iz nvidijinog tabora (GTX275 - teško da će baš bit 1500kn), bar kod nas.

Sve u svemu slažem se s gregom,uz GTX260 216, ne znam tko bi ovo kupio.
thedream je offline   Reply With Quote