View Single Post
Staro 23.01.2009., 18:00   #27
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,946
Dobro ,mislim da se malo pretjeruje s rijecima . Treba shvatiti ono sto je Old Iggy napisao. Treba razlikovati servis od servisa. Ovlasteni Lenovo servis nije elektronski servis, on zamijenjuje dijelove i gotovo. Nema tu popravaka,pogotovo ne lemljenje po plocama itd. I sigurno nisu dovoljno strucni (bez uvrede ,jer danas kad kazes nekome da nije strucan ,uvrijedi se,umjesto da prihvati cinjenicu) da dijagnosticiraju kratki spoj na citacu kartica ili hladan lem. To mogu samo oni koji stalno nesto popravljaju,kao u elektronskim servisima. To ti je u pravilu servis HOCES - NECES. Ista stvar je s mobitelima. Ako ti se ne svidja ,odes u third party servis i rijesis problem mozda za nista kao u ovom slucaju.
Kao sto sam napomenuo,ja sam imao losa iskustva sa ovlastenim servisima, to ne mora znacit da su svi isti,ali velika vecina jest tj 99%. Ovo za otvaranje i zatvaranje laptopa necu komentirat jer mislim da nisam dovoljno upucen.
Sve u svemu,laptop radi, sreca da nije bio velik kvar, ali na kraju krajeva, nezadovoljstvo je veliko jer kupci/klijenti nisu dovoljno DETALJNO upuceni tko sta moze i tko sta radi. Tu bih napomenuo da je to ISKLJUCIVO KRIVNJA NASIH TVRTKI ,jer ne informiraju dovoljno.
Treba vidit jednog servisera u mojoj blizini, uvjeti servisa su ispisani na 2 A3 papira sa svim mogucim troskovima i uvjetima, valjda se covjek puno puta opekao i unaprijed priprema klijente na sve

Zadnje izmijenjeno od: spawn. 24.01.2009. u 16:56.
spawn je offline   Reply With Quote