View Single Post
Staro 20.01.2009., 00:59   #1597
Nani
hdtelevizija.com editor
Moj komp
 
Nani's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 742
Citiraj:
Autor salas Pregled postova
Molim pomoć i savjet ,da li pioneer pdp lx 5090 ima toliko bolju sliku od samsung plasme ps-50a656 da vrijedi 6000kn više ili da te pare potrošim na nešto drugo.Udaljenost gledanja mi je od 3,00 do 3,70 m da li je to dovoljno ,volio bih da vidim mišljenje od nania
Iskreno to je odlicno pitanje al je dati odgovor malo teze.
Mad Duke ti je dao dobar odgovor a svodi se da ti i samo ti mozes odluciti da li lx vrijedi 6k kuna razlike.

Nekom je 100kn puno a neko ne zeli da cuje ni za jedan tv osim lx serije.

Ja ti mogu reci da bi meni vrijedio tih novaca da novi modeli izlaze svakih 5 godina ali ti das 20k kuna za telku a novi model izadje godinu dana nakon toga, nije fin osjecaj.

Sa druge strane mozes kupiti onkyo receiver i kakav 5.1 dobar surround za razliku novaca sto nije malo.

Samsung i Panasonic su ti bare bare, Kuro je vec sasvim druga filozofija i elita za sebe.
Imas ti korisnika koji su zagovornici prikaza bijele boje sto Kuro ne moze da isporuci kako treba, nit ne moze prici ni jednom LCD-u kad je prikaz neba u pitanju, zato ti kazem, najbolje je da odes u radnu pogledas modele i sam izvuces zakljucak iz svog pitanja.
Nani je offline   Reply With Quote