View Single Post
Staro 18.06.2004., 11:11   #9
dpajur
PC Ekspert
 
dpajur's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2000
Lokacija: Luksemburg
Postovi: 694
Heh, svidja mi se tvoj nacin razmisljanja... Samo sam skuzio da fali jedna stvar u cijelom obracunu, pa se nadam da bi netko mogao upotpuniti...

Racunica je sasvim dobra ako zivis doma sa starcima i netrebas im nista dati za troskove. Isto tako nemas troskove za internet, sjecam se dok sam bio u Hrvatskoj da nisu bas bili zanemarivi

Dakle ako zelis ostati u toku sa svijetom, tu i tamo se malo zabaviti, te ostati u kontaktu s prijateljima koji ne zive u istom mjestu, tu je neizbjezni internet... x Kn

Ako ti tata nije predsjednik HDZ-a ili ministar u vladi, a ne zelis cijeli zivot provesti sa starcima, treba razmisljati o najmu ili kreditu. Da bi opskrbio krov nad glavom, otplata kredita za jednosobni stan kostat ce... x Kn

Raznorazne rezije, dadzbine, namet na pamet i ostalo bez cega se nemoze (struja, plin, voda, apaurin...) x Kn

Recimo npr. da su troskovi za internet (telefon, pretplata itd) oko 300 kn mjesecno. Tu imas i opciju da ostatak novaca stavis sa strane za kupnju stana.. Dakle ostaje 454 kn...

Da bi kupio jednosobni stan od kojih 50k eura, treba ti nekih 815 mjeseci, ili gotovo 68 godina rada, ako pretpostavimo da se cijene stanova nece povecati u slijedecih 68 godina, sto je naravno nerealno mmm...
__________________

Intel Xeon X5550
Asus Rampage II Extreme
6GB Corsair Dominator GT
PowerColor Radeon PCS+ 5870
Samsung PM800 256GB SSD
Samsung F3 EcoDrive 2TB
Seasonic X750
Silverstone TJ-07
Dell U2311H

Cooling:
Thermochill 140.3
Fractal Design 140x3
EK Supreme HF
EK 5870FC v2
Laing DDC 3.25 + EK DDC Top v2
EK Multioption 250
mCubed T-Balancer XL
Build Log
dpajur je offline   Reply With Quote