View Single Post
Staro 15.06.2004., 15:39   #6
BrunoZG
Junior Member
 
BrunoZG's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,205
Dečko totalno si off topic, Ak si vec nekej pital dobil si reply, a kad bi se ja sekiral sa tolko godina kolko vec imam kaj bu nekekav bezveznjak iz cistog hitra nekej brisal ili ne , ne pada mi na pamet.

Placi i trazi ban decko ak ti tak pase, Svako svoje zna, a kao sto sam i rekao, off topic si sa ovim na svoju vlastitu temu.

Ne brini ti za mene ti radi prema savjesti , a ja cu kao kod loseg poslodavca isto po savjesti, samo sto je to na forumu lakse, promjenit radno mjesto ako smatram da treba.

Citiraj:
Originally posted by RAK
I da ti sada pošaljem PM ili (ne daj Bože) izbrišem dio posta, ti bi se sada rasplakao kao da sam ti oteo lizalicu.

Već sam ti rekao kako se protiv toga boriti. Žali se Horzi ili Ozrenu na moj način moderiranja. Ako oni smatraju da nisam zadovoljio uvjete da to radim, skinuti će mi te ovlasti. Do tada budi kuš.

Budeš li još jednom spomenuo kako ja ili netko drugi loše moderira forum, a da si preskočio prethodni korak, osobno ću tražiti ban za tebe. Već si to previše puta spomenuo, bio ti u pravu ili ne. A možeš vjerovati da ću dobiti ono što tražim jer ću Horzi skakati po kičmi sve dok to ne učini. Vjeruj mi da sam prilično dobar u uvjeravanju.

Zato budi dobar i pruži ruku prijateljstva kako i ja tebi pružam. Samo tako ćeš opstati uz mene kao šefa i moderatora.

A ja se neću plakati ako me oni ne smatraju dobrim za to mjesto jer mi to ionako previše truda oduzima. Briga manje na pameti.
__________________




AMD 3800+x2@2500, 1,375V
MB-ASROCK DUAL SATA(bios 2.2) 2+ENERMAX485W
2x512 Supertalent CL2
HDD-Hitachi 160GB, WD 800JB
ELSA 7600GT
Leadtek-2000XP expert
DVDROM-LITEON-167T ,DVDRW BENQ 1650,DVDRW NEC ND2500A@2510_fw205C
Monitor: Samsung 997MB (19')
Terratec Sky 5.1,EPSON-C42








BrunoZG je offline   Reply With Quote