View Single Post
Staro 15.06.2004., 15:33   #5
RAK
Feldwebel
Moj komp
 
RAK's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: bolnica
Postovi: 3,739
Citiraj:
Originally posted by BrunoZG
A kolko vidim po forumu za tebe i nije neki posel nego ovak tipa redara i moderatora, moglo bi se rec da bi se prilagodil sefofskom mjestu lako pa bi moglo jos i bit sve po tom, ko da je vazno sto jest pravo a sto nije. tako bi i automatski iznos bio veci pa i sama racunica bi bila manje bitna.
I da ti sada pošaljem PM ili (ne daj Bože) izbrišem dio posta, ti bi se sada rasplakao kao da sam ti oteo lizalicu.

Već sam ti rekao kako se protiv toga boriti. Žali se Horzi ili Ozrenu na moj način moderiranja. Ako oni smatraju da nisam zadovoljio uvjete da to radim, skinuti će mi te ovlasti. Do tada budi kuš.

Budeš li još jednom spomenuo kako ja ili netko drugi loše moderira forum, a da si preskočio prethodni korak, osobno ću tražiti ban za tebe. Već si to previše puta spomenuo, bio ti u pravu ili ne. A možeš vjerovati da ću dobiti ono što tražim jer ću Horzi skakati po kičmi sve dok to ne učini. Vjeruj mi da sam prilično dobar u uvjeravanju.

Zato budi dobar i pruži ruku prijateljstva kako i ja tebi pružam. Samo tako ćeš opstati uz mene kao šefa i moderatora.

A ja se neću plakati ako me oni ne smatraju dobrim za to mjesto jer mi to ionako previše truda oduzima. Briga manje na pameti.
__________________
Tih kao mačka
Brz kao gepard
Jak kao lav
Elegantan kao leopard

Nisam to ja, to je moj komp.
RAK je offline   Reply With Quote