View Single Post
Staro 30.05.2004., 20:06   #10
wizz
Registered User
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Split
Postovi: 3
Super, hvala svima..

Ajd da pojasnim par stvari što ste pitali i da ja pitam o nekim stvarima što ste rekli :clap:

Ovako, cijena..pa išla bih do nekih 5 200/5 300 kn..

Što se HDD-a tiče cula sam da je Seagate bučan a da se Maxtor zagrijava ko lud..no ako vi mislite da je Seagate bolji..prodano

Eh sad sto se tiče Codegena..uzela bih ja odmah njihov combo paket od 350+ W..al nema..a najveći razlog sto bih uzela combo je slaganje boja..(a ipak sam žensko haha : stoopid )..zbilja mi se ne da zezat sa slaganjem boja miša,tipkovnice itd..a i dođe skuplje..

A plextor prža..e to je već manja rastrošnost s moje strane hehe..no vjerojatno imate pravo..rađe uzmem nešto jeftinije..

MB..zašto sam mislila uzet tu od GB-a..pa čitala sam neke recenzije itd..Prvo..certificirana je od AMD-a za XP procesore, radi na frekvenciji od 400 MHz, ima 8x AGP 3.0, DDR 400+ podršku za memoriju, SATA-u sa RAID 0.1,USB 2.0 8x, IEEE1394 Firewire, 6 zvučnih kanala, 10/100 Mb LAN i dupli BIOS..
Nekako mi se činila dobra..i ne nemam namjeru overclockirat ništa..ne volim se igrat sa 5000 kn hahaha..
A šta fali KT600 čipu?

E i glede memorije, ma razmišljala sam da ju uzmem na 400..al mi tu nije jasna jedna stvar..ako mi procesor radi na 333..onda maticna s njim komunicira na 333 isto bez obzira sto ima mogucnost na 400..jel da? Onda po toj logici bi i memorija sa procesorom komunicirala na 333 pa šta će mi ona od 400?
Malo sam zbunjena tu heheh..ajd mi pojasnite to
:confused: :confused:
__________________
Ma da, kako da ne..
wizz je offline   Reply With Quote