View Single Post
Staro 30.07.2008., 01:39   #125
Pippincro
Premium
Moj komp
 
Pippincro's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Čakovec
Postovi: 616
Citiraj:
Autor ShebY Pregled postova
Pogledaj rezoluciju...Iako nekužim zašto je stavio tako veliku..

tako velika jer mi je to nativna i na tome igram aoc

nevidim u cemu je problem, to sam bio i najavio - da malo vide rezultate ljudi s 24" monitorima ili s lenovom

Jebga, za manje rezolucije je sad prekasno - znam jedino da sam na nesto nizim taktovima (isto overclockani) u crosffireu hd3870 imao oko 15100 bodova u visti - 3dmark06(default postavke), a sutra izvrtim hd3870.

Na tim istim taktovima u 3dmark06, na xp-u i prijasnjim driverima sam imao oko 16500 bodova


Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Za ovo se slažem...zaista problem...

Neće ništa riknuti za 2-3 mjeseca, a i da rikne pa što onda??
Imaš garanciju, koliko...1-2 godine ?
Kada prođe garancija, onda će riknut
Jeste, tocno ispada tako da ce radit kartica nekih godinu-dvije i onda riknut kad prodje garancija Nekog tko to stalno mijenja boli k, ali drugi koji hoce imat dulje vrijeme grafu ili zele to ostavit nekom mladjem/manje zahtjevnom kasnije bash i nemoze.
A zagrijavanje je uzas - northbridge (vec u k. kod mene radi visokog takta, mada se hladi dodatnim coolerima), a i mema je jako blizu prvom pcie slotu na x38-dq6 - a ona se zagrije i bez prisustva takve pecnice jako puno (a mislim da radi na 2.0v, medjutim svejedno uzasne temperature). Nije zdravo ni za samu grafu ni za okolne komponente.

Zadnje izmijenjeno od: Pippincro. 30.07.2008. u 09:49.
Pippincro je offline   Reply With Quote