View Single Post
Staro 23.06.2008., 01:32   #572
gamer
dark seraphim
Moj komp
 
gamer's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 774
evo ja se malo izprakso u voznji.

igra mi je jos uvijek retardirana u dosta slucajeva, kao pokretanje auta sa mjesta, postoje 2 verzije: kad krecete sa pocetka staze onda auto ne bjezi ali kad se spichkate negdje na stazi(bili vi na travi ili asfaltu) auto ne zeli krenut normalno nego treba drkat po gasu dok ne dobije neki zalet, kaj je vrlo PAMETNO od programera posto vas svi zaobidu u trenu, pa sad ti nemoj stiskat gas...

druga stvar je zakon sudara. ja njega oderem, njemu nista, ja se spichkam negdje tamo... on mene udari, njemu nista, ja se spickam tamo negdje. okeeeeee...ja popizdim, nabijem gasa i spickam se u njega, ja wasted a on vozi dalje...wtf... samo kad jako popi...i skucam se u tipa kak treba onda nekad i njega shebem...retarded!?

zakon superiornijih amerikanaca. onaj nathan i scott iz ravenwesta dizu zivac. kako nathan vozi na basic je nevjerojatno, ali da ga se skinuti, na serius nakon 30 min zahebavanja jedva drugi(tam neka japanska staza)... mislim stvarno, americki dio, glavni ameri, europski dio pretezito moram stizat amera, japanski dio, neki amer uvijek...fof i ameri...nervaju...bar mene. ocekujem stalno neki tenk na cesti ili nest...

eto, toliko od mene...
inace imam lvl1 po svih 6 predenih(sve sam prvi, burkiju dajem drift, mali roknuo 41 milijun na jednoj stazi, drift mu lezi u svakoj igri), sad sam na lvl2 sa euro i amer, a sa jap sam na 3. lvl-u...prilagodih se voznji i igram ali kao i vecina borim se sa vecinom auta jer su neupravljivi.

bweh, nemam kaj drugo igrat trenutno...
__________________

gamer je offline   Reply With Quote