View Single Post
Staro 20.06.2008., 13:13   #22
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Problem Pregled postova
pa kod nas je ovako: mozes birat plivanje, teretannu, dvoranu (kosarka, nogomet, rukomet...) i stolni tenis. Ja sam si odabral plivanje ali je finta u tome sta u drugom semestru nikad nismo imali plivanje neg smo samo morali hodati na pjesacenje sto mrzim. Cak kad sam jednom dosao pitao sam ga dali mogu sve odjednom odradit rekao mi je da ne mogu, a da ne spomenem nepravednost koju vrsi među studentima (ja sam taj dan slucajno dosao autom i mene je posalo da trcim cca 5km, a oni koji auto ostave za uglom ili dođu s biciklom posalje duplo manje s tim da dobiju isti broj + ko i ja koji sam trcal duplo višse)
Onda mene pita netko zasto sam se oslobodio tjelesnog jos zadnje dvije godine srednje. Ako sam ja preko 5 godina (od deset) trenirao plivanje 2 sata dnevno, napravio sam koliko i cijeli razred (od ljudi koji nista ne treniraju) u zivotu zajedno. Onda da mi neki tamo isfrustrirani profesor govori da moram raditi ovo ili ono i jos da me ocijenjuje sa 3 recimo za neku sugavu vjezbu, a imam medalje sa zagrebackih i hrvatskih. Ne hvala. Isfrustriranu gamad sam morao trpiti na normalnim predmetima, pa mi nije na kraj pameti da jos i TZK trpim ako ne moram.
  Reply With Quote