View Single Post
Staro 03.06.2008., 07:58   #112
Gradjanin
Premium
Moj komp
 
Gradjanin's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Livingrad
Postovi: 539
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
...puno quotanja..nemam volje

gle, kako god i ti i ja ili bilo tko tumacili, davali biserne izjave, bili power ili njubek useri, svejedno.

1. instalirani vanila xp ili vista=vista bolje radi
2.service packovi=instaliranih tri(3) SPa donosi xpu dovoljno zivota i stabilnosti. visti prvi sp donosi korekcije i nije pojas spasavanja vec sminka (sp1 kod xp je bio ne pojas vec reanimacija mrtvaca bez kojeg bi to bio vjerojatno najkraci sistem kojeg smo imali-a sad je svima najbolji ?? )
3.zakljucak-imam i xp i vistu.oboje radi.a kako nisam nikakav PU vec samo obicni nazalost s premalo vremena gejmer, meni ti je i jedan i drugi ok.PUeri ionak ne koriste ni vistu ali ni xp

vista zbog dx10, a xp jer sam ljen neke igre nanovo instaliravati na vistu .

no glupavo mi je citati mudrijase koji pljuju vistu jer fakat za to nemaju razloga. i radi, i lijepo izgleda, i ima podosta novih fora koje su osvjezenje nakon XPa i to ti je to.pogotovo nemam kaj razmisljati kad imam barido hardwer, pa ni ne razmisljam da nekaj ugasim, smanjim detalje i slicno. i sam bi neke stvari promjenio u visti, no dobar dio toga mi je omogucio vista manager s kojim sam s stwikao vistu kako sam htio.

i stvarno nema razloga voditi rasprave oko toga. svako voli kaj voli, vista radi kak spada, xp lijepo juri prema penziji i to ti je to u picek worldu
__________________
°Citius Altius Fortius°
Gradjanin je offline   Reply With Quote