View Single Post
Staro 31.05.2008., 09:59   #23
Zmalamuth
Inquisitor DeathWatch
Moj komp
 
Zmalamuth's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb-Rijeka
Postovi: 918
Meni je stigla jucer, dobio sam je cim je stigla u ducan.
Na konfi iz siga reza 1280x1024 i svi detalji na high oko 60FPS.
Grafika nije losa, samo svjetla/lampe izgledaju grozno nazubljeno, neznam zasto, u opcijama nema AA za podesit, mozda na DX 10 izgleda bolje.
I ponekad izgleda da ima problema sa Fokusom, odnosno jedan dio slike izgleda savrseno glatko, a drugi dio odvratan "blur" i nefokusirano, moram provjeriti jer sam vidio da u opcijama imaju nesto oko movie "blur" pa cu vidjeti dali je u tome stvar.
Nazalost ima bugova, po onome sta pise na Nforce.nl ljudi sa 8800 imaju dosta rusenja, smrzavanja..... pise i na Bioware forumu, tako da se uzurbano radi na patchu i na novim driverima za Nvidiu.
Cini se ni da ova verzija iz ducana nije najbolja, jer nakon nekog vremena vise ne radi save, nego samo autosave, s tim da se jos nezna dali je Bug u pitanju ili losa verzija iz ducana, i nekima se zablokira igra kad trebaju napravit prvi Hyperspace Jump.

Gameplay.
Iskreno meni se dosta svidja, podsjeca na Kotor, Fight je klasicni FPS sa time da ovisno o klasi neki likovi imaju kao neke "magicne" moci, ali je cisto ugodno igrati ga i kao FPS. Prica me je vec sada u pocetku privukla, U razgovorima se moze vrlo lako odabrato stil razgovora, Za sad me igra privukla i nadam se samo da ce ispraviti bugove.
Potrudit cu se kasnije napravit par SS.
__________________


i7 4770K cooled by Noctua NH-D14
Asus Sabertooth Z87
Corsair Vengeance Pro 2x8Gb 1866Mhz
EVGA GTX 1080 - 8gb -FTW GAMING
Logitech G500 & G510 Keyboard
OCZ Vertex4 256gb/Samsung SSD 850 Evo 500G /640Gb WD Black/2TB WD Black/3x2TB WD in sharkoon docking station
LG GH22
Corsair HX620W
Corsair Carbide 678c
Arctic Bionix F140mm x3
Phillips Brilliance 240PW - 24'''
Zmalamuth je offline   Reply With Quote