View Single Post
Staro 12.05.2008., 09:27   #16
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,321
Vidim da vas puno pljuje po aparatima, nije mi baš previše jasno.
Evo mala usporedba, imam neki noviji Braun, vodootporan, sa pomicanjem glave gore (malo ali dobro dođe).
Vrijeme brijanja: na početku prvih 5 puta mi je sa aparatom trebalo oko 10ak min s tim da sam morao neke dijelove brade masakrirat da ih obrijem, britvica cca 10-15 min da ispadne sve 5 i naravno da se sve očisti, jer mi je pun umivaonik nakon brijanja sa britvicom. Tu je bolji aparat.
Jačina brijanja: Definitivno aparat, lice mi je ko bebina guza (istina par sati ali opet ) dok nakon britvice nije nikad tak dobro obrijano.
Težina brijanja: E ovo je zeznuto pitanje... Lakši mi je aparat ali donji lijevi dio brade mi ide dosta teško treba mi dosta vremena ali ostalo ide jako lagano i brzo. Manje mi se iziritira koža kad se brijem sa aparatom nego sa britvicom.

Britvice koje sam koristio do sad su sve pakiranja od XX komada za 10kn Dakle nikakve mahove, super mahove i slične gluposti.
Moj glas ide aparatu, s tim da se treba NAUČIT brijat s njim. I obavezno mora na suhu kožu da se dlake brže i lakše obriju.

P.S. Oni koji se nisu najmanje 5 puta obrijali sa aparatom nemaju što govorit o njemu...
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote