![]() |
POMOĆ
Imam ASUS 9600 pro 256MB grafu i nikako nemogu da nađem neki program za očitavanje temperature. Pa ako je netko od vas imao ovakvu grafu i ako ima neki prijedlog nebi bilo loše....:goood:
|
neće ti nitko
|
ma kakava sad pravila????? objašnjenje
|
ok vidim moj bed samo mi treba pomoc meze brisanje cjelog posta ako vec toliko nije ok. Nisam čitao pravila za pojedine forume pa ako prihvaćate isprika. :)
|
Ubuduće detaljniji naziv teme!
9600PRO nema temp. senzor. |
Ako ne pokazuje ništa sa softom kojeg si dobio sa grafom-onda ni nema.
Istinabog-ASUS je znao experimentirati i na slabije modele stavljati senzor, u tom slučaju si trebao dobiti uz grafu i njihov soft za monitoring. |
Grafu sam uzeo od frenda, a on je negdje izgubio orginalni soft.Probao sam na asusovoj stranici pronaći te stvarčice ali malo su mi prevelike za downl...
Problem je u tom što kad igram San Andreas u igri mi se slika pođe magliti kao da gori, a u drugim igrama je sasvim ok. |
Jesi probao s Everestom?? Ja imam NVidijinu grafulju i u njenim driverima mi piše temperatura. I u ATI toolsu piše temp.
|
Citiraj:
|
Prst na hladnjak. :) Ako peče, temp je preko 60°C.
|
Probao sam sa par programa uključujući i everest ali opet niš... Najviše me zanima jer ako se grije puno da kupim zalmana ili da ugradim cpu kuler recimo sa pentium 3 imam neki osrednji koji bi mogao ugraditi.
|
Sva vremena su GMT +2. Sada je 11:34. |
Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2024 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger