![]() |
M2 SSD za laptop
Dakle, slijedeći tjedan stiže ova mašina u koju ću staviti M2 SSD pa bih molio mišljenja i preporuke, da li staviti manji ali brži ili sa većim kapacitetom? Primjeri su za ilustraciju, svaka preporuka dobrodošla.
|
Citiraj:
između ova dva https://www.centro.hr/samsung-ssd-96...m_medium=click https://www.uzishop.hr/ssd-m2/11365-...+evo&results=2 |
ne kuzim logiku zasto bi covjek kupovao laptop od 5800 kn da bi u njega stavljao SSD od 2000 kuna??
Ako imas toliko novaca kupi odma bolji laptop i stavi bilo kakav SSD. Posto i sam posjedujem SSD 960 EVO mogu reci da razlika u svakodnevnom radu se ne osjeti niti malo izmedju ovog kingstona sto imam i tog samsunga. Dakle uzmi ili bolji laptop ili samo kupi SSD sto veceg kapaciteta a pusti brzinu u drugi plan. |
E da, htio bih ostati ispod 1k kn, moja greška što to nisam napisao u uvodnom postu. Sad za NVMe, ne bih se zakleo 100%, mislim da sam pročitao da podržava ali morati ću još provjeriti.
|
u toj cjeni gadjaj neki 2.5 incha SATA od 500 GB
npr Crucial MX300 525GB |
Citiraj:
|
Ako slucajno taj HP ima M.2. utor onda slobodno kupi
Crucial MX300 525GB M.2 2280SS cjenom su tu negdje |
Citiraj:
|
Sva vremena su GMT +2. Sada je 02:07. |
Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2024 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger