PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Svaštara (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Hajduk Prvak 2005 (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=21208)

acer 28.05.2005. 19:19

Hajduk Prvak 2005
 
Bravo bili!
Čestitke :beer: :beer:
:burn: :burn:

Idem popit koju :beer: :beer: sa mojim prijateljima iz Armade pa da skupa proslavimo ja prvenstvo oni kup.

Freek 28.05.2005. 19:30

AJMO BILI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:beer: :beer: :beer: :beer:
večeras i ja idem slavit:D

miato 28.05.2005. 19:32

sreca :beer:

gospar 28.05.2005. 19:33

prvo da odam priznanje hajduku kao dinamovac svaka cast na osvojenom prventstvu i hvala sto ste kupili onog umjetno oplodenog nika na ciju zivotnu pricu se moze napraviti holivudski hit o obicnom mladicu kojeg ni krivog ni duznog izabiru da postane nogometna zvijezda :D

rezultat samo pokazuje kako su balkanci glup narod. poput djeteta u osnovnoj skoli koji ide prepisati test za pozitivnu ocjenu on ne prepise za 2 nego za 5 i uhvate ga.

utakmica nije namjestena nije kupljena, ali pustena je od strane cira vjerovatno nije ni vidio ni savjetovao svoje igrace sve dane prije utakmice.

a hajduk umjesto da dobije 2:0 ili 2:1 oni ko đikani udri.... :beer:

atha 28.05.2005. 21:36

di-nA-MO! :D

dinamo je mali prvak!!!! :D :D

MadBoY 28.05.2005. 21:44

Ma budale...sorry al budale su... kad su im vec pustili nisu nam to moral i doslovno reci i pokazat! :rolleyes:

Mailman 28.05.2005. 21:59

bah...Ćiro dao guze zbog trenerske klupe..

giga 28.05.2005. 22:18

Ovo je najmanje smijesno,nakon utakmice se odmah sazna da on ide u Hajduk koji dobije njegov bivsi klub 6-0 malo smjesno.
A s druge strane igraci ako su bas htjeli mogli su to odigrati bez obzira na Ćiru,tako da mislim da nije bilo nikakvog namjestanja,jedino je Varteks odigrao bez motiva...
Cestitam,iako mislim da sve u svemu igra nije bila ni na razini lige za ostanak kamo li sta drugo,mislim na sveukupno prvenstvo.Po meni Rijeka i Varteks su igrali najljepsi nogomet,iako i to je nis ali dobro...

Jozo 28.05.2005. 23:12

Hajduk je prvak lige za prvaka. Dvije godine za redom. Pa vi pjevajte borbene.

nodavilp 28.05.2005. 23:55

buahhahaha:D
6:0 :clap:

neprimjetna namještaljka

Tooma 29.05.2005. 00:47

ma pricajte vi sta ocete

da je hajduk ovako igra u sridu i rijeka bi dobila 6 komada, barem


a i di su sada oni pravednici od prije par miseci koji su ovdi rigali vatru jer je hajduk navodno na neregularan nacin dobija inter i to rezultatom 5:1

sta se sada ne javljaju kad je Hajduku ukraden kup tako sto je rijeka dala gol iz zaledja

zasto sada ne trazite pravdu

gospar 29.05.2005. 00:58

Citiraj:

Originally posted by Tooma
.....

zasto sada ne trazite pravdu

neznam za ostale, ali sto se mene tice zato jer sam kontra :)

nitko ti ne prica protiv hajduka stari... ja cu samo radi onakve utakmice pljuvati po varteksu i ciri do kraja zivota... pa necemo se sprdat s nogometom. nije namjestaljka ali je sramota.

Codiac 29.05.2005. 01:03

jadno poprilicno jadno slazem se svime ovime >>>>rezultat samo pokazuje kako su balkanci glup narod. poput djeteta u osnovnoj skoli koji ide prepisati test za pozitivnu ocjenu on ne prepise za 2 nego za 5 i uhvate ga.

utakmica nije namjestena nije kupljena, ali pustena je od strane cira vjerovatno nije ni vidio ni savjetovao svoje igrace sve dane prije utakmice.
<<<<

Mislim svaka cast ali tekma je bila namjestena da ga JEBES, i onda objava ciro odma poslje onakvog poraza odlazi u njih klub jadno... Mislim da je Hajduk mogo i bez toga biti prvak....

Jelc 29.05.2005. 01:22

Citiraj:

Originally posted by Tooma
da je hajduk ovako igra u sridu i rijeka bi dobila 6 komada, barem
Da je babi kurac-ne bi bila baba nego djed:rolleyes:

Kaj se tiče suđenja-mogla se i neki dan ostaviti prednost (a bila je) pa bi sad možda drugačije pričao.

Ti se javljaš samo kad je Ajduku neko nešto ukra:D

Isus 29.05.2005. 04:16

A vrit štel sam da Zagreb bude prvak (znam nemoguće al opet) kad već oni majmuni iz dinama nemreju nikog dobit.
Kaj je tu je Ćiro je opet PEDER bio je i uvjek će biti.

Emissary 29.05.2005. 05:49

bijeliiiiiiiiiii, bijeliiiiiiiiiiii, u napad, u napad, grmi sjever, jug, istok i zapaaaaaaaaaaad :beer: :beer: :beer:

Bleki 29.05.2005. 09:20

Citiraj:

Originally posted by gospar

utakmica nije namjestena nije kupljena, ali pustena je od strane cira vjerovatno nije ni vidio ni savjetovao svoje igrace sve dane prije utakmice.

a hajduk umjesto da dobije 2:0 ili 2:1 oni ko đikani udri.... :beer:

Kako nije bila namjestena? Pa dobili su medalje u poluvremenu. Znam da je kod nas gotovo svaka utakmica, u bilo kojem sportu dogovorena, ali ovo je smjesno.

Amdejac 29.05.2005. 10:01

SRAMOTA!!!!!!!!!!!!!
I sad će se kur..t da su osvojili prvenstvo.
Varteksov golman je svaku loptu koja je išla prema golu samo pogledao, nije ni trznuo, a ćiro je naredio igraćima da skinu gaće i da se naguze kako bi Hajduk napravio golijadu.
Mislim, zadnje dvije utakmice izgube doma od Rijeke i Slaven Belupa i Sad su se oni kao trgnuli i pobjedili 6:0 pa kako ih nije sramota.
I kad se sve to sagleda nije mi jasno šta to Torcida slavi:
1 Kupnju utakmice
2 Kupnju prvenstva
3 Kupnju novog trenera

Mamić je lopov, ali ovo je toliko bezobrazno.
Čak je kupljen i HNS da nebi pokrenuo kakvu istragu.
I još jednom SRAMOTA.

Amdejac 29.05.2005. 10:02

Citiraj:

Originally posted by Tooma
ma pricajte vi sta ocete

da je hajduk ovako igra u sridu i rijeka bi dobila 6 komada, barem


a i di su sada oni pravednici od prije par miseci koji su ovdi rigali vatru jer je hajduk navodno na neregularan nacin dobija inter i to rezultatom 5:1

sta se sada ne javljaju kad je Hajduku ukraden kup tako sto je rijeka dala gol iz zaledja

zasto sada ne trazite pravdu

Nemoj pričat gluposti.

acer 29.05.2005. 10:10

Mislim da namještanja nije bilo,Hajduk je odigrao najbolju utakmicu sezone.
Ćiri puno sreće u kvalifikacijama za ligu prvaka,tako puno sreće Rijeci i Interu u Kupu uefa.
Možda je bilo zaleđe kad je Rijeka dala gol,ali nema veze oba trofeja su ostala na moru.

Freek 29.05.2005. 10:35

Citiraj:

Originally posted by AMD
SRAMOTA!!!!!!!!!!!!!
I sad će se kur..t da su osvojili prvenstvo.
Varteksov golman je svaku loptu koja je išla prema golu samo pogledao, nije ni trznuo, a ćiro je naredio igraćima da skinu gaće i da se naguze kako bi Hajduk napravio golijadu.
Mislim, zadnje dvije utakmice izgube doma od Rijeke i Slaven Belupa i Sad su se oni kao trgnuli i pobjedili 6:0 pa kako ih nije sramota.
I kad se sve to sagleda nije mi jasno šta to Torcida slavi:
1 Kupnju utakmice
2 Kupnju prvenstva
3 Kupnju novog trenera

Mamić je lopov, ali ovo je toliko bezobrazno.
Čak je kupljen i HNS da nebi pokrenuo kakvu istragu.
I još jednom SRAMOTA.

Pa nemože samo Dinamo kupovat utakmice!!!!
Dok je bio Fracek znalo kako mora bit!!!
pa eto vam sad, sve se vraća.

Freek 29.05.2005. 10:36

Nemojte mi tu spominjat namještanje.
Šta se niste javljali za dinamo.
Pa namještali su svaku utakmicu u ovom dijelu lige za ostanak samo da dižu pare na kladari.
A sad evo ih odmah, se skupili ko mravi da namješteno.

Vedran 29.05.2005. 10:53

varteks je igrao nemotivirano a hajduku se otvorilo, i to je to... oni su iz kola u kolo konstanto igrali dobar nogomet (tko i nebi sa onakvim veznim redom) ali realizacije nije bilo.

otvorilo im se samo 2 puta i to protiv inkera i sad, a šansi nisu imali ništa više nego na ostalim utakmicama. jedini tko je uistinu nadigrao hajduka nakon nove godine je osijek.

obrana također šupljikava, i to sve krivicom one budale od neretljaka koji se prodao u koreju za sitne pare... trebao je izdržat još godinu dana, osvojit naslov, kvalificirat se u europu i još si podići cijenu. automatski bi i završio u nekoj respektabilnoj europskoj ligi a ne u koreji :rolleyes: a ovako su vučko i đolonga morali to krpat a ni jedan ni drugi nisu ni blizu neretljaku po kvaliteti.

sa ćirom je sve bilo dogovoreno još prije 10 dana, samo se nije smijelo u javnost baš poradi priča o namještanju... a i ovako je ispalo nespretno, odmah nakon takve utakmice objavit da je on novi trener. vidi se da nisu mogli više izdržat u zanosu nakon osvojenog naslova.

glede malog mancea, oni koji ga pljuju sad očito ili nemaju pojma o nogometu ili ga uopće ne prate... kakve je golove momak jučer primio nije ništa u usporedbi s njegovim ostalim 'biserima' tokom sezone... štoviše, njegova krivica su 'samo' dva gola.

summa summarum, bila bi prava žalost da je bilo tko osim hajduka postao prvakom, jer hajduk je jedini koji može nešto napraviti u europi najesen... pod uvjetom da se zadrži jezgra momčadi i dodaju 3-4 kvalitetna/iskusna igrača. ja se toplo nadam da bi se mogao ponoviti scenarij iz '94. kada su se u hajduk nakon osvojenog naslova vratili iskusni igrači i pomogli ostvariti respektabilan europski rezultat.

Jelc 29.05.2005. 11:46

Citiraj:

Originally posted by Isus
kad već oni majmuni iz dinama nemreju nikog dobit.
Nemoj tako, ipak smo mi prvaci lige za ostanak:D :D :D

knezigor 29.05.2005. 13:23

Ne kužim kaj se sad svi pjenite?????
Kao ono svi sve znamo....
Pa bilo je za očekivati da Hajduk dobije Varteks.... ili možda NE? neka mi netko navede tri razumna razloga da Vatreks može samo tak pobjediti Hajduka usred Splita...
Pa nije Varteks Zagreb!
Čestitam Hajduku na prvenstvu, osvojili su ga onako kako su i drugi osvajali prvenstva u našem HNL-u.....
Gdje možeš pobjediti - pobjedi, gdje je sumnjivo - kupi... pa to bi kod nas svi radili da imaju dovoljno love....
I zašto sad proljevati žuć?
Pustite pobjednike da se vesele...
Za tri mjeseca kreće novo prvenstva i sve će se ovo zaboraviti, a onda bu valjda i Dinamo bolje igrao (čitaj trgovao) pa bumo vidjeli...

Ma samo da smo mogli uz Niku u paketu uvaljati i Mamića, nebi Hajduk bio prvi još 5 godina!!!!
:D :D :D :D :D

Amdejac 29.05.2005. 14:20

Citiraj:

Originally posted by Freek
Nemojte mi tu spominjat namještanje.
Šta se niste javljali za dinamo.
Pa namještali su svaku utakmicu u ovom dijelu lige za ostanak samo da dižu pare na kladari.
A sad evo ih odmah, se skupili ko mravi da namješteno.

Je je tak su kupovali utakmice da su prvaci u ligi za opstanak.:D

gospar 29.05.2005. 14:32

sad ste svi postali neozbiljni skupa. pa nije valjda da tvrdite da hajduk nije mogao pobjediti varteksa na poljudu bez cira. :rolleyes:

Jelc 29.05.2005. 15:31

Mene ipak više zanima kaj misle bili tići o novom treneru.

I baš me zanima da li će Blažević "poživiti" do početka prvenstva:D

Koliko vidim-torcida je dosta podjeljena oko toga...


bdw-ako se netko hoće prepirati oko suđenja-nek otvori novi thread, ipak je ovo druga tema.

Nema se tu kaj više pričati, Ajduk je prvi i to je kraj priče.

Mi smo završili kako smo i igrali.

giga 29.05.2005. 16:03

Osobno mislim da Ćiro nece dugo pozivjetu u Hajduku,eventualno ako zareda par pobjeda pa ga publika prihvati ,ali mislim da se to nece dogoditi i da ce biti opet ista spika sa trenerima,mjenjat ce se kao carape.
Ali mi je fora to kako jedan trener nevalja u datom trenutku i onda se opet pojavi na klupi istog kluba drugi put,ali za divno cudo evo ga i treci put.Mi u HNLu imamo 12 trenra koji se mjejaju iz kluba u klub i tako u krug...
Sve u svemu ostaje peder pa da ga j...

ZED 29.05.2005. 16:25

Citiraj:

Originally posted by gospar
sad ste svi postali neozbiljni skupa. pa nije valjda da tvrdite da hajduk nije mogao pobjediti varteksa na poljudu bez cira. :rolleyes:
Naravno da je mogao al 6:0?
to i nije bas realno


Sva vremena su GMT +2. Sada je 03:37.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger