PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (https://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Monitori, tipkovnice i miševi (https://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=52)
-   -   Tipkovnica + Miš Wireless (https://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=178350)

MIK 13.02.2010. 17:23

Tipkovnica + Miš Wireless
 
Pošto sam pobornik žice nisam baš upučen u ove druge, trebam dosta hitno preporuku za bežični miš i tipkovnicu, cijena 200-300kn.

Visage 13.02.2010. 18:52

Citiraj:

Autor MIK (Post 1569112)
Pošto sam pobornik žice nisam baš upučen u ove druge, trebam dosta hitno preporuku za bežični miš i tipkovnicu, cijena 200-300kn.

Po meni i dalje najdrazi i prvi izbor Cherry. Kvaliteta, Macrotastican Keyman soft koji dolaze uz sve programbilnije modele i jednostavno veza bez greske. Nema potrebe da ponavljam gdje i kako jer dovoljno je da trazilicom obidjes pristojan broj Cherry tema gdje sam sve vec puno puta ponovio. Jedino ces mrvicu vise dodati od predvidjene cijene za umjerenije modele. No trenutno se moze cak i ovo pronaci. Ali zato ce ti jednako izgledati za pet godina godina kao i danas. Izlizivanje i pokazivanje starosti je nepoznata vrlina kod dobre Cherry tipkalice.

Ne sumnjam da ces naci i lakse dobavljive Logi kandidate, ali primi na znanje da postoje i druge.

OT:

Eh da, izbacio je i svoj sexy i-odgovor : Cherry Strait

........

rendula 13.02.2010. 19:28

Visage jel cherry salje u RH? ili gdje ih ima za kupiti?

Visage 13.02.2010. 19:34

Citiraj:

Autor rendula (Post 1569236)
Visage jel cherry salje u RH? ili gdje ih ima za kupiti?

ccc

stari forumski vuk i nece pretraziti :nono:

Tipro
:)

Preko DE ducana su znatno spustili cijene za online nabavu. Tako da se mozda i vise tako isplati nabaviti. SLO ima puno bolju ponudu od nas, mada ce Tipro.hr reci suprotno. Zvati Tipro via telefonke, jer email za njih nema nikakvo znacenje.

MIK 13.02.2010. 23:03

@visage
je čeri je dobra varijanta za razmislit/zbrojit se

p.s. Malo čaćakam po netu i naletim na ovo-->
Logitech Cordless MediaBoard Pro, Chicony WUR-0609
Pošto je komp treutno na regalu a ja tipkam sa trosjeda možda ovo nije loše rješenje (u ovoj varijanti miš mi ni ne treba) !?

Edit: Zanimljivo koliko malo je Cherry prisutan na našem tržištu. Nekak mi se čini da je prije 10-15 godina skoro svaka druga tipkovnica bila je Chrerry.

Visage 16.02.2010. 18:43

Citiraj:

Autor MIK (Post 1569407)
Edit: Zanimljivo koliko malo je Cherry prisutan na našem tržištu. Nekak mi se čini da je prije 10-15 godina skoro svaka druga tipkovnica bila je Chrerry.

Hm'da, dok je ponos i kvaliteta bio putokaz DE ducana, Metro, Vobisi i sila ostalih izvora uvijek su Cherry imale kao krunu tastature u top konfiguracijama. Druga po redu iz ove epizode, pravi je primjer tog vremena.

Malo me brina pomodarski trend smanjivanja gabarita po cijenu zaglupljivanja funcionalnosti. Pa najbolje da cu zivotne navike numerike i standard postavljanja kursor tipki - revidirati zato sto se njima mili skratiti tastaturu za nekoliko centi :nono:

Dobro za HTPC, ali kad vidim micanje numericke ili demodiranje gumbi samo zbog sexy rasporeda :(

MIK 16.02.2010. 23:08

Citiraj:

Autor Visage (Post 1572038)
Dobro za HTPC...

Meni i treba za "HTPC", na kraju sam uzeo ovo, dojmovi zasada nikakvi pošto stvarčica još nije ni radila (na reklamaciji je, tj kroz par dana dobijem novu).
Citiraj:

...ali kad vidim micanje numericke ili demodiranje gumbi samo zbog sexy rasporeda :(
SEX SALE:)

p.s. mogu reći da sam se zasitio logitech-ovog dizajna, cherry je pravo osvježenje -->nekaj ovako


Sva vremena su GMT +2. Sada je 14:03.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2024 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger